Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #79646 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Λοιπόν Elixir για δες λίγο στο μενού εφικτό τον κωδικό Α12 σε ποια τιμή είναι. Αν είναι στην τιμή 0 θα είναι πάντα ανοικτός ο κυκλοφορητής, αν είναι στην τιμή 1 τότε κανονικά κάτω από τους 48 βαθμούς θα πρέπει να σταματάει ο κυκλοφορητής. Επίσης τσέκαρε ότι όντως στον έχουν ρυθμισμένο στους 48 βαθμούς Μενού συστήματος ---> Θερμοστάτης ---> κωδικός Τ19 ---> 48.
Φίλτατε Erimitis, ασε τα σφυριά στην ησυχία τους, γιατί δεν ιδρώνει δυστυχώς το αυτί του Σαμουρκατσίδη απ' ότι φαίνεται. Εσένα σε αποτρέψαμε να αγοράσεις. Ο λέβητας δεν κάνει 3000 ευρώ, διότι αν έκανε δεν θα τον είχα αγοράσει γιατί δεν είχα λεφτά. Πιο "αξιόλογες" λύσεις στα λεφτά που τον αγόρασα δεν έβρισκα εκτός από τον VESTA 25 αν θυμάμαι καλά. Ισως έπρεπε να τον αγοράσω, ίσως και όχι. Μέχρι στιγμής για μένα η επιλογή μου είναι πολύ καλή. Το έχω ξαναγράψει και θα το ξαναγράψω. Η εταιρεία σε θέματα εξυπηρέτησης είναι για τον ..... καβάλα. Για τα μηχανήματα, κατά την προσωπική μου άποψη (που δεν έχω ακόμη προβλήματα) είναι πολύ καλά, για άλλους είναι χάλια.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #79658 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
ασε το λεβητα στην ησυχια του μια χαρα ειναι .Αμα πιασουμε τα σφυρια απ αλλου πρεπει να ξεκινησουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #79677 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
ευκολο ειναι εγω δεν εκανα ουτε πεντε λεπτα απλα αν δε μπορεις με γερμανικο παρε καστανια με προεκταση .ΠΡΟΣΕΞΕ ομως γιατι αν θυμαμαι καλα εχει και δυο αλλες βιδες πιο κατω που ειναι απο το συλο και δεν χρειαζεται να τις ξεβιδωσεις.Τις πανω πανω που ειναι για το καπακι μπροστα δες και το εγχειριδιο τα λεει μεσα αναλυτικα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #79680 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
εμενα εχει Α12 1 και Τ19 48.Ετσι ηταν ρυθμισμενος απο το εργοστασιο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #79708 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Εσύ Μάκη είσαι όπως πρέπει ;) . Δουλεύει και σε σένα συνέχεια ο κυκλοφορητής?

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #79740 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
οχι μονο πανω απο 48 βαθμους και πιστευω πως ετσι ειναι σε ολους γιατι ετσι ερχονται απο το εργοστασιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.196 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ