Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #99987 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Θα πρέπει να καταλάβουμε ότι υπάρχουν πράγματα που λέγονται και δε γίνονται και πράγματα που γίνονται και δε λέγονται.
Νομίζω ότι δεν είναι δύσκολο να το καταλάβουμε.


ΥΓ: Η ανωνυμία είναι δίκοπο μαχαίρι.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #99988 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Συγνωμη που θα παρεμβω αλλα ειναι και η τελευταια.Μετα θα παρακαλεσω τον Γιωργο να με διαγραψει και να με κανει μπαν μπουν οτι θελει.

Το νημα δημιουργηθηκε για να εκφρασουμε ολοι τις αποψεις μας να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον σε αυτη την δυσκολη στιγμη που περναμε.
Οπως ο εμπορας κανει οτι ειναι δυνατον για να μεγιστοποιησει το κερδος του ετσι και ο καταναλωτης κανει οτι καλυτερο για την τσεπη του.Το κρατος μας εχει ελεγκτικους μηχανισμους που εχουν το ρολο τους.
Τωρα ξαφνικα ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ εμποροι θιχτηκαν?Γιατι δεν θιχτηκε ο ΦΙΛΙΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ?

ΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΜΑ?

ΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΤΟ ΝΗΜΑ?

ΠΟΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ?

Αυτα ειχα να πω τωρα διωξτε με να ησυχασετε.Δεν προκειται να σιωπησω ουτε και γω να λυπηθω κανενα εμπορα βιομαζας ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #99989 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
ευχαριστω για την ανοχη σας συγνωμη αν εθιξα καποιον που δεν φταιει.
Ευχομαι ολοι να περνατε καλα υγεια και ευτυχια σε εσας και στις οικογενειες σας.

Να ειστε καλα καλο κουραγιο!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #99990 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε: Συγνωμη που θα παρεμβω αλλα ειναι και η τελευταια.Μετα θα παρακαλεσω τον Γιωργο να με διαγραψει και να με κανει μπαν μπουν οτι θελει.

Το νημα δημιουργηθηκε για να εκφρασουμε ολοι τις αποψεις μας να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον σε αυτη την δυσκολη στιγμη που περναμε.
Οπως ο εμπορας κανει οτι ειναι δυνατον για να μεγιστοποιησει το κερδος του ετσι και ο καταναλωτης κανει οτι καλυτερο για την τσεπη του.Το κρατος μας εχει ελεγκτικους μηχανισμους που εχουν το ρολο τους.
Τωρα ξαφνικα ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ εμποροι θιχτηκαν?Γιατι δεν θιχτηκε ο ΦΙΛΙΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ?

ΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΜΑ?

ΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΤΟ ΝΗΜΑ?

ΠΟΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ?

Αυτα ειχα να πω τωρα διωξτε με να ησυχασετε.Δεν προκειται να σιωπησω ουτε και γω να λυπηθω κανενα εμπορα βιομαζας ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ


Δημητρη δεν υπάρχει κανενας εμπορος που να κατευθύνει κανέναν. Το forum είναι δικό μου. Εγινε απο καταναλωτές για καταναλωτες αλλά σε καμμιά περίπτωση δεν θα προάγει παρανομες συναλλαγές.Δεν είναι του χαρακτήρα μου κατι τετοιο.

Οποιος θέλει κάθεται οποιος θέλει φεύγει. Εγώ τετοιον χώρο εδω μέσα δεν παρέχω και δεν παρείχα ποτέ ουτε πέρσι που δεν υπήρχε κανενας επαγγελματιας να είναι business member.

Αφορά εμένα και μόνο εμένα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #99995 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

erimitis έγραψε: Συγνωμη που θα παρεμβω αλλα ειναι και η τελευταια.Μετα θα παρακαλεσω τον Γιωργο να με διαγραψει και να με κανει μπαν μπουν οτι θελει.
Δεν χρειαζετε να σε διαγράψει κανένας

Το νημα δημιουργηθηκε για να εκφρασουμε ολοι τις αποψεις μας να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον σε αυτη την δυσκολη στιγμη που περναμε.Συμφωνούμε
Οπως ο εμπορας κανει οτι ειναι δυνατον για να μεγιστοποιησει το κερδος του ετσι και ο καταναλωτης κανει οτι καλυτερο για την τσεπη του.Το κρατος μας εχει ελεγκτικους μηχανισμους που εχουν το ρολο τους.Συμφωνούμε
Τωρα ξαφνικα ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ εμποροι θιχτηκανΔεν με νοιάζει?Γιατι δεν θιχτηκε ο ΦΙΛΙΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ?

ΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΜΑ?Εσυ και ολοι οι αλλοι που δινουν παλμο

ΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΤΟ ΝΗΜΑ?εσύ και ολοι οι αλλοι που γράφουν

ΠΟΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ?εσύ και ολοι οι αλλοι που ηρθανε

Αυτα ειχα να πω τωρα διωξτε με να ησυχασετε.Δεν προκειται να σιωπησω δεν θελουμε να σιωπήσειςουτε και γω να λυπηθω κανενα εμπορα βιομαζας ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣΤο ιδιο θέλουμε και εμείς και το καταφέραμε. Οι τιμές είναι πιο χαμηλά από πέρσι αυτή την στιγμή


Δημητρη δεν υπάρχει κανενας εμπορος που να κατευθύνει κανέναν. Το forum είναι δικό μου. Εγινε απο καταναλωτές για καταναλωτες αλλά σε καμμιά περίπτωση δεν θα προάγει παρανομες συναλλαγές.Δεν είναι του χαρακτήρα μου κατι τετοιο.

Οποιος θέλει κάθεται οποιος θέλει φεύγει. Εγώ τετοιον χώρο εδω μέσα δεν παρέχω και δεν παρείχα ποτέ ουτε πέρσι που δεν υπήρχε κανενας επαγγελματιας να είναι business member.

Αφορά εμένα και μόνο εμένα.



Δημήτρη inline οι απαντήσεις μου. Δεν θέλω να φύγει κανένας το μονο που θέλω είναι να μην γινονται συναλλαγές χωρίς ΦΠΑ μετά από συννενοηση μεσα στο forum. Μονο αυτό ζήτησα. Τους εμπόρους μαζί θα τους πιέσουμε για καλύτερες και πιο ανταγωνιστικές τιμές.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #100071 από mega pellet
Απαντήθηκε από mega pellet στο θέμα Τιμές pellet
@erimitis

Δεν με νοιαζει τι είσαι και ποιος είσαι.

Εσυ με τοσες γνωριμίες και επαφές.
Με τόσο καλές προσφορές που σου κάνουν τα εργοστάσια,
οι μεσάζοντες έμποροι ή οποιεσδήποτε είναι οι επαφές σου.
Γιατί δεν ξεκινάς να φέρνεις πελλετ και να κονομήσεις?
Και αν πουλας χωρις φορους θα έχεις όλη την ελληνική αγορά στα πόδια σου.

Γιατί δεν το κάνεις?Γιατι?

για την
mega pellet
Λαλαμπόνας Γιώργος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.435 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ