Καυστηρας πελλετ πυρήνα γνώμες.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174330 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Καυστηρας πελλετ πυρήνα γνώμες.
Για μενα να τον βαλεις για πολλούς λογους στα χρηματα που τον πουλαει ειναι καλη επιλογη..θα ξενοιάσεις απο τα ξυλα και θα εχεις αλλες πολλες εναλλακτικές..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174331 από louris1234

Tzim3d έγραψε: Για μενα να τον βαλεις για πολλούς λογους στα χρηματα που τον πουλαει ειναι καλη επιλογη..θα ξενοιάσεις απο τα ξυλα και θα εχεις αλλες πολλες εναλλακτικές..

Τον έχεις δει κάπου να δουλεύει?

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174332 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Re:Καυστηρας πελλετ πυρήνα γνώμες.
Οχι δεν τον εχω δει αλλα έχοντας πριν ξυλολεβητα και τωρα παμφαγο λεβητα βιομαζας βλεπω την διαφορα.Σαν κατασκευη απο φωτο που εχω δει τι θεωρω καλη οπως και καλο θεωρω το λεβητα που εχεις .Π.χ εγω οταν αποφάσισα να κανω την ιδια δουλειά με σενα ο λεβητας που ειχα δεν ηταν ο πλεον κατάλληλος.θεωρω πως ειναι μια οικονομικη λυση χωρις πολλες μετατροπες με μικρο μπατζετ.Πυρηνοξυλα υπαρχουν πολλα οπως και αλλα καυσιμα που μπορεις να καψεις ενα παράδειγμα π.χ εγω φετος ξεκίνησα τη σεζον με φυστικι τσοφλι δυναμη σαν πελετ και μηδεν σταχτη.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174342 από louris1234
Κάποιος που να έχει εμπειρία με τον συγκεκριμένο καυστήρα?

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #174952 από louris1234

Tzim3d έγραψε: Οχι δεν τον εχω δει αλλα έχοντας πριν ξυλολεβητα και τωρα παμφαγο λεβητα βιομαζας βλεπω την διαφορα.Σαν κατασκευη απο φωτο που εχω δει τι θεωρω καλη οπως και καλο θεωρω το λεβητα που εχεις .Π.χ εγω οταν αποφάσισα να κανω την ιδια δουλειά με σενα ο λεβητας που ειχα δεν ηταν ο πλεον κατάλληλος.θεωρω πως ειναι μια οικονομικη λυση χωρις πολλες μετατροπες με μικρο μπατζετ.Πυρηνοξυλα υπαρχουν πολλα οπως και αλλα καυσιμα που μπορεις να καψεις ενα παράδειγμα π.χ εγω φετος ξεκίνησα τη σεζον με φυστικι τσοφλι δυναμη σαν πελετ και μηδεν σταχτη.....

Απλά εδώ Κέρκυρα για 5 τόνους πελλετ θα θέλω πάνω από 2000 ενώ με πυρινα τα μισά κ πιο λίγα είναι μεγάλη η διαφορά.

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #174953 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Re:Re:Καυστηρας πελλετ πυρήνα γνώμες.
Αν καταλαβες λεμε το ιδιο πραγμα.Να ξερεις παντως πως το πυρηνοξυλο θα σε ταλαιπωρήσει λιγο μια καλη εναλλακτική ειναι να τον βαλεις και σχετικα κοντα σου στα ελαιουργια Πρεβεζης εχουν κουκουτσι κσθαρο να δουλεψεις τετοιο να ξενοιασεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ