Ενδιαφέρον για περιοχή Αττικής

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14921 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Ενδιαφέρον για περιοχή Αττικής
Εταιρεία με εδρα την Μεταμόρφωση Αττικής εδωσε AMECO στα 295€+Μεταφορικά Εαν τα μεταφορικά είναι σαν της Hellenicecofuel ισως και να συμφέρει. Θα διερευνηθούν και αν είναι θα περαστούν οι τιμες στον πίνακα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14928 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Απ: Ενδιαφέρον για περιοχή Αττικής
Τα μεταφορικά δε θα είναι κανα 50ρικο? τουλάχιστον τόσο μου λένε όλοι για αθήνα

για αθήνα, από όσο έχω ψάξει - για το ameco- η καλύτερη προσφορά με τα μεταφορικά είναι από το group buy, νομίζω βγαίνει με τα μεταφορικά στα 300 (ameco)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14929 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Ενδιαφέρον για περιοχή Αττικής

oddios έγραψε: Τα μεταφορικά δε θα είναι κανα 50ρικο? τουλάχιστον τόσο μου λένε όλοι για αθήνα

για αθήνα, από όσο έχω ψάξει - για το ameco- η καλύτερη προσφορά με τα μεταφορικά είναι από το group buy, νομίζω βγαίνει με τα μεταφορικά στα 300 (ameco)


Εαν ο συγκεκριμένος έμπορος έχει δικά του μεταφορικά μέσα-οδηγό ίσως να μπορεί να το βγάλει το δρομολόγιο και φτηνότερα.

Και εγώ αυτό βλέπω ότι από την hellenicecofuel που έχει δώσει ενδεικτική προσφορά 285€ για Αθήνα το MAKI(Raslog) λογικά με το ALFAWOOD θα βγαίνει 290€ και με το Golden Nugget 305€. Θεωρώ πάντα για μια ποσότητα 6-8 τόννους.
Να σημειωθεί όμως ότι η hellenicecofuel δεν θα φέρει τελικά Ameco λόγω του ότι θα έχει το Golden Nuggets.

Επιπλέον δεν εχει ερωτήθει και ο Ιωαννίδης τι τιμή θα μπορούσε να στείλει το ΑMECO στην Ατική.

Πάντως για ολους τους εμπορους υπάρχει και το παρακάτω στο οποίο ίσως να βρούνε καλά μεταφορικά.
www.metagora.gr/

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ