Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5971 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Τιμή Pellet
Σωστά εδώ μέσα πρέπει να λέγονται όλα αλλιώς ας κλείσει το Forum και κάντε μια ομάδα 5-6 (γιατί τόσοι θα μαζευτήτε στο τέλος) και οργανωθείτε διαφορετικά..... :angry:. Ας μου εξηγήσετε τότε ποιο το νόημα αυτού του νήματος "ΘΕΜΑ: Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές"

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5976 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Τιμή Pellet

kakos έγραψε: Σωστά εδώ μέσα πρέπει να λέγονται όλα αλλιώς ας κλείσει το Forum και κάντε μια ομάδα 5-6 (γιατί τόσοι θα μαζευτήτε στο τέλος) και οργανωθείτε διαφορετικά..... :angry:. Ας μου εξηγήσετε τότε ποιο το νόημα αυτού του νήματος "ΘΕΜΑ: Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές"

Κωστα όπως είδες τα μετέφερα στο θέμα που είπες. Ευχαριστώ

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5977 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Τιμή Pellet

kakos έγραψε: Σωστά εδώ μέσα πρέπει να λέγονται όλα αλλιώς ας κλείσει το Forum και κάντε μια ομάδα 5-6 (γιατί τόσοι θα μαζευτήτε στο τέλος) και οργανωθείτε διαφορετικά..... :angry:. Ας μου εξηγήσετε τότε ποιο το νόημα αυτού του νήματος "ΘΕΜΑ: Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές"


Παιδιά, με παρεξηγήσατε. Τέτοιου είδους αγορές είναι στα όρια της νομιμότητας, για να μην πω τίποτα χειρότερο. Εσείς πιστεύετε ότι δεν θα υπάρξει καταγγελία από άμεσα ενδιαφερόμενους; Ήδη έχει λεχθεί το θέμα της φοροδιαφυγής. Γι' αυτό φωνάζουμε για συναντήσεις ανά περιοχές και για κατ' ιδίαν συνεννοήσεις.
Καμιά κλειστή ομάδα δεν υπάρχει!!!
Στο τέλος τέλος ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του.
Νεύρα δεν χρειάζονται, απόψεις εκφράζουμε, προτάσεις διατυπώνουμε. Όλοι το ίδιο οικονομικό πρόβλημα έχουμε.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5987 από ntavelis
Απαντήθηκε από ntavelis στο θέμα Απ: Τιμή Pellet
Παιδιά, εάν κάποιος το οργανώσει με ΚΑΛΟ και ΕΓΓΥΗΜΕΝΟ πέλετ, υπολογίστε με. Είμαι Τρίπολη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5995 από erimitis
Παιδες εχω ξεκινησει κονε με μια σερβικη εταιρια και μεσα στην εβδομαδα θα μιλησω με μια ρουμανικη.Συντομα θα εχω και τιμες απο βουλγαρια.
Οσον αφορα την νομιμοτητα ειμαστε καθολα νομιμοι.Αν πατε στα συνορα του ορμενιου θα παθετε πλακα το τι μπαινει απο βουλγαρια οποτε μην μασατε.Ουτε φοροδιαφευγουμε ουτε τιποτα χωρα της ΕΟΚ ειναι αλλωστε.
Συντομα ελπιζω να εχω νεα και μετα οσοι ενδιαφερονται σκεφτρομαι να βρεθουμε απο κοντα να τα πουμε γιατι μιλαμε για λεπτομερειες καθοτι δεν μπορει να παρει ενας το ρισκο μιας τοσο μεγαλης παραγγελιας καθοτι ολοι μιλανε για μινιμουμ 20-24 τοννους
Οποιος εχει προτασεις δεκτες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6009 από Algor
Γεια σε ολους και απο μενα.

Κατ, αρχήν νομίζω οτι πρεπει να κανουμε μια καταγραφή όλων των εργοστασίων πελλετ -ξυλων και μπρικετας και των ιστοτοπων τους ανα κατηγορια.

μετα των μεταφορικων εταιριων και ανα χωρα που πανε και χρεωσεις.

και τελος να δουμε και το νομότυπο για αποφυγη προβλημάτων.

για παραδειγμα

1) www.bioenergy-point.rs/en/contact
2) www.progettoecologia.it/azienda.php

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ