Που θα βρω κοχλιομεταφορέα με μηχανισμό;

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102025 από stefar
Θέλω να μεταφέρω pellet από εξωτερικό δοχείο αποθήκευσης στο δοχείο αποθήκευσης του καυστήρα μου. Χρειάζομαι έναν πλήρη κοχλιομεταφορέα (κοχλίας μέσα σε κύλινδρο πλαστικό ή μεταλλικό με διάμετρο 6εκ., μήκος 2 ως 3 μέτρα και μηχανισμό). Ξέρει κανείς που μπορώ να τον βρώ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102026 από kosmidis80
Μπορεις να φτιαξεις, δεν ειναι τραγικα δυσκολο.

Πες μου αν θελεις σε ποια περιοχη βρισκεσαι?

ακυρο, ειδα οτι εισαι Τριλοφο Θεσ/νικης. Δώσε το τηλ σου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. αν θελεις να σου δωσω ενα δυο τηλ. να ζητησεις προσφορα
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102028 από dimlyk
εναλλακτικα γινεται με αντλια κενου
δεν γνωριζω ομως το κοστος
αυτο που ζητας παντως ευκολα βρισκετε με μια αναζητηση και σε ετοιμοπαραδοτα προιοντα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102074 από chris lam
ένας πολύ καλός τρόπος είναι με αερομεταφορά (αρχή λειτουργίας σκούπας στάχτης)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104637 από mastoras

kosmidis80 έγραψε: Μπορεις να φτιαξεις, δεν ειναι τραγικα δυσκολο.

Πες μου αν θελεις σε ποια περιοχη βρισκεσαι?

ακυρο, ειδα οτι εισαι Τριλοφο Θεσ/νικης. Δώσε το τηλ σου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. αν θελεις να σου δωσω ενα δυο τηλ. να ζητησεις προσφορα


Θόδωρε ξεκίνησα να φτιάξω κάτι και θα χρειαστώ κοχλία 15cm διάμετρο και περίπου 30-40cm μήκος......υπάρχουν έτοιμοι η πάμε τόρνο. :dry:
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104647 από kosmidis80

mastoras έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Μπορεις να φτιαξεις, δεν ειναι τραγικα δυσκολο.

Πες μου αν θελεις σε ποια περιοχη βρισκεσαι?

ακυρο, ειδα οτι εισαι Τριλοφο Θεσ/νικης. Δώσε το τηλ σου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. αν θελεις να σου δωσω ενα δυο τηλ. να ζητησεις προσφορα


Θόδωρε ξεκίνησα να φτιάξω κάτι και θα χρειαστώ κοχλία 15cm διάμετρο και περίπου 30-40cm μήκος......υπάρχουν έτοιμοι η πάμε τόρνο. :dry:


Υπαρχουν Δημητρη! Αριδα θα βρουμε εδω κοντα που εργαζομαι, Θα σε καλεσω να σου πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ