HP22 12kW: απορία

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26243 από THIRES6
Απαντήθηκε από THIRES6 στο θέμα HP22 12kW: απορία
Τι πατεντα για πες?Απο Ν.Μουδανια ειμαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26371 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα HP22 12kW: απορία
την παρασκευη θα ερθω στα φλογητα παντρευεται ο αδερφος μου ο ΤΕΟ. εχει το βοττσαλο στα νεα φλογητα στειλε μου το τηλ να σου τα πω απο κοντα οταν ερθω .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33877 από johann
Απαντήθηκε από johann στο θέμα HP22 12kW: απορία
Καλημερα μας επειδη και εγω ψηνομαι να αγορασω την ιδια θελω να κανω μια ερωτηση.

Η σομπα ειναι αναμενη λειτουργει κανονικα, αν πεσει το ρευμα και ξαναρθει αναβει μονη της η παει stand-by? :)

John Lambrakis
email: lambrakisjohn at hotmail.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43091 από lakis21
Απαντήθηκε από lakis21 στο θέμα HP22 12kW: απορία
Καλησπέρα επείδη και εγώ απο Χαλκιδική είμαι Νικήτη, μπορείτε να μου πείτε από την πείρατε, την παραγγείλατε online? Συνολικό κόστος θυμάσται; Pellet απο που πέρνετε;

Φιλικά πάντα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43102 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα HP22 12kW: απορία
καλησπερα ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ και τα μυαλα στα κεγκελα.ειμαι και εγω απο τα φλογητα πηρα ενα τηλ το κ.Μοσχάλη και ολα τα αλλα εγιναν απλα. το σβαι ειναι πολι καλο οπως και το βιοενερτζι ποιντ,καλυτερα το σβαι ομως η σομπα δεν θελει καμια ρυθμιση για να τα καψει αυτα τα πελλετ το μονο που εκανα εγω ειναι που ανεβασα την δυναμη του αερα που φυσαει στο δωματιο και τα πειγα ολα στο τερμα γιατι και στη πρωτη σκαλα βγαζει αρκετη ζεστη. και κατεβασα την καταναλωση στα 2 κιλα την ωρα. επισεις αναλογα με το πελλετ(το δικο μου ειναι λιγο μικρο σε μεγεθος)και οταν φυσαει ο αερας εισαγωγης το ψιλοπεταει απο εξω γιαυτο κατεβαλα λιγο και τον αερα εισαγωγης(αυτο γινεται απο την πισω πλευρα της σομπας βγαζεις το πισω καπακι). για οτι αλλο θελετε 6936576749 ανθιμος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43112 από lakis21
Απαντήθηκε από lakis21 στο θέμα HP22 12kW: απορία

love.bacardi έγραψε: καλησπερα ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ και τα μυαλα στα κεγκελα.ειμαι και εγω απο τα φλογητα πηρα ενα τηλ το κ.Μοσχάλη και ολα τα αλλα εγιναν απλα. το σβαι ειναι πολι καλο οπως και το βιοενερτζι ποιντ,καλυτερα το σβαι ομως η σομπα δεν θελει καμια ρυθμιση για να τα καψει αυτα τα πελλετ το μονο που εκανα εγω ειναι που ανεβασα την δυναμη του αερα που φυσαει στο δωματιο και τα πειγα ολα στο τερμα γιατι και στη πρωτη σκαλα βγαζει αρκετη ζεστη. και κατεβασα την καταναλωση στα 2 κιλα την ωρα. επισεις αναλογα με το πελλετ(το δικο μου ειναι λιγο μικρο σε μεγεθος)και οταν φυσαει ο αερας εισαγωγης το ψιλοπεταει απο εξω γιαυτο κατεβαλα λιγο και τον αερα εισαγωγης(αυτο γινεται απο την πισω πλευρα της σομπας βγαζεις το πισω καπακι). για οτι αλλο θελετε 6936576749 ανθιμος


Άνθιμε σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου, αν θές ρίξε μία ματιά εδώ και πες μου την άποψη σου.
http://www.energ.gr/j15/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=64&id=43101&Itemid=127
Οκ αύριο θα πάρω τον κ. Μοσχάλη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ