Tips and Tricks για τις σόμπες της ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #168971 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Να σαι καλά κάνε αυτά που είπαμε να σωθεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Μήνας πριν #172579 από lakis1947
εχω την karina eco spar σε στιγμιαια διακοπη δουλευει κανονικα και δεν σβηνει.εχω και την κινεζα GRACE 9 kw σε στιγμιαια διακοπη κανει ψυξι και μετα αναμα περνα την μιση ωρα.με ετυχε τρειϛ επανωτεϛ στιγμιαιεϛ διακοπεϛ ,μολιϛ αναβε ξανα απο την αρχη καιεκανε 2 ωρεϛ να λειτουργειση κανονικα.μετα απο αυτο εφερα την eco στο χωριο και υσηχασα απο τα στιγμιαια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 3 Χρόνια 1 Μήνας πριν #172580 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΜΕΝΟΥ Η ΜΙΑ ΑΛΛΟ Η ΑΛΛΗ!!!!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ UPS  ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ
Last edit: 3 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173722 από Σάκης+ ελπίδα @
Γειά σας έχω αεροθερμη σόμπα πελλετ έχει βγάλει error 03 είναι δεύτερη φορά που την ανάβω... Την πρώτη φορά δεν μου την ρυθμισανε σωστά και είχα πρόβλημα με την ποσότητα του πελλετ που έπεφτε και εσκσε το τζαμι.... Τώρα οπως είπα με την έκανε μια χαρά αλλά βγάζει ερρορ 03 ενώ έκαιγε κανονικά.... Τι να κάνω ξέρει κάποιος???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173723 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΕΧΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΣΕΙΣΜΟΥ ΕΠΑΝΩ Η ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΑΤΕ ΣΠΡΩΞΑΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ Η ΕΚΑΝΕ ΣΕΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ.ΜΕ ΤΟ ON/OFF ΠΑΤΗΜΕΝΟ 3-5 ΔΕΥΤΡΟΛΕΠΤΑ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΑΛΛΑΡΜ.ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΘΕΛΕΙ ΨΑΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179035 από PanPele
καλησπέρα, αν η σόμπα βγάζει μυρωδιά μπορεί και ελάχιστη μερικές φορές κάπνα από τον αγωγό αέρα που μεταφέρει θερμοκρασία σε διπλανό δωμάτιο, τι ακριβώς παίζει? υπόψιν δεν έχω προμηθευτεί ακόμα ταφ καθαρισμού. οπότε βγαίνει γωνία αμέσως από την σόμπα.επάνω και μετά από περίπου δύο μέτρα μπαίνει τοίχο σε καμινάδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ