Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #173272 από georgemp2
Καλησπέρα,  Ενδιαφέρομαι για αγοράς σόμπας πελλετ, έχω δει κάποιες από leroy practicer.  Και κατέληξα σε αυτήν εδώ.   www.leroymerlin.gr/gr/thermansi/sobes/so...a-74-824-kw-62083903  Έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο; σαν σόμπα την συγκεκριμένη είστε ευχαριστημένοι από την λειτουργία της;
Επειδή την θέλω για σπίτι 65τμ, είναι καλή για τα συγκεκριμένα τετραγωνικά;
Παράλληλα επειδή θα εγκατασταθεί σε σπίτι στην χαλκιδική, υπάρχει καλή εξυπηρέτηση από την εταιρία; Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #173273 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Εάν το σπίτι δεν είναι μονωμένο και σε περιοχή με ήπιες θερμοκρασίες δεν θα σε καλύψει !!!μπορείς να βρεις 10 kw και .πάνω αρκεί ο χώρος σου να είναι σε τέτοια διαρρύθμιση που να βολεύει εκεί που θε τη βάλεις!!!!!η μεγαλύτερη γίνεται μικρότερη .υπάρχουν πολλές εταιρίες eva calor MYTHERM που είναι τίμιες και αξιόπιστες με. Τεχνογνωσία και ΥΠΟΣΤΉΡΙΞΗ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": georgemp2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #173276 από georgemp2
Καλησπέρα με ενδιαφέρει η άποψη σας.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #173278 από dryianni
Όλες οι σόμπες που πωλούνται στο εμπόριο είναι αξιόπιστες και διαθέτουν ανταλλακτικα και service.
Στην κορυφή των τιμών είναι οι Σκανδιναβικες (οι προδιαγραφες εκπομπής ρύπων στις χώρες αυτές είναι αυστηροτερες από αυτές του γενικού κανονισμού Ecodesign της ΕΕ γι αυτό και έχουν τις πιο υψηλές αποδόσεις), μετά οι Γερμανικες/Αυστριακες, Ισπανικες, μετά οι Ιταλικές, Γαλλικες Τσεχοσλοβάκικες, Πολωνικές και τελευταίες οι Βαλκάνιες και Τουρκικες.
Αυτή όμως δεν είναι απαραίτητα και σειρά ποιότητας και αξιοπιστίας.
Ειδικά στη σχέση ποιότητας/τιμης οι Βαλκάνιες -των Ελληνικων συμπεριλαμβανομένων- υπερέχουν μακράν.
Εξαρτάται από το τι θέλει να βάλει ο καθένας στο σπίτι.του και τι ακριβώς θέλει να επιτύχει με αυτό που βάζει (χαρακτηριστικα).
Last edit: 2 Χρόνια 7 Μήνες πριν by dryianni.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173441 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173581 από arisK
Καλημέρα/καλησπέρα.
Μολις αγόρασα κι εγώ την συγκεκριμενη σόμπα
www.leroymerlin.gr/gr/thermansi/sobes/so...a-74-824-kw-62083903
και δεν την έχω εγκαταστήσει ακόμα.
Διάβασα όλο το thread εδώ και κατάλαβα οτι καθε εγκατάσταση απαιτεί διαφορετικές ρυθμισεις.
Στην περίπτωση μου (επειδή υπήρχε ήδη σόμπα πετρελαίου το σημείο)
έχω ήδη μπουρί Φ120.
Απο τη σόμπα μεχρι τη γωνία για έξω είναι περίπου 2,5 μετρα και σκέφτομαι να βάλω συστολή 80 σε120 όσο πιο κοντά στη έξοδο γίνεται μετά πο το ταφ.
Έχετε καμία άλλη πρόταση?
Βλέπω οτι ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ είναι ο expert εδω    (και οχι αδικα) 
Το μαιλ μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
 
Last edit: 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν by arisK.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ