Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174988 από Θεόδ. Παπαδ.
Υπάρχει κάποιος σωστός μάστορας στην θεσσαλονικη για αυτήν την σόμπα ? Το πρόβλημα μου είναι ότι άρχισε να μαυρίζει . δεν ξέρω άμα πρέπει να κάνω ρυθμίσεις η αν κάποιο εξάρτημα χάλασε . την έχω 3-4 χρονιά .To μόνο που έχω αλλάξει (μονός μου ) είναι το βεντιλατερ θερμού αέρα .ευχαριστώ εκ τον προτέρων

to mail μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Θεόδ. Παπαδ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174990 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Συντήρηση ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΤΕΡ ΚΑΥΣΑΕΡΊΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΜΙΝΑΔΑ!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ!!!Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΛΥΝΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΆΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡ !!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Θεόδ. Παπαδ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174992 από Θεόδ. Παπαδ.
Το παράξενο είναι ότι έγινε Services και καθαρισμός από εξουσιοδοτημένο τεχνικό πριν λίγο καιρό . Αλλά δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος . Εγώ τον είπα να καθαρίσει τις πλάκες αλλιώς ούτε που θα τις ακούμπαγεΤουλάχιστον έκανε την καμινάδα. Αν μπορείς στείλε μου το τη. του να επικοινωνήσω μαζί του μια δεύτερη ερώτηση. άμα ανεβάσω την ταχύτητα αναρρόφησης καπνών θα κάνει δουλειά ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175441 από Anla
Ψάχνω τεχνικό για την Qlima αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος.
Μένω Αθήνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175454 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ η στο messenger Viber

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175513 από Nino
Υπάρχει κάποιος τεχνικός για Αθηνα; Μπορούμε να επικοινωνήσουμε με κάποιο τρόπο 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ