Υδραυλική σόμπα η αέριο;

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175775 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Επειδή όλη η ενέργεια πλέον είναι ακριβή ΔΕΝ ΣΥΜΦΑΙΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΙΠΟΤΑ !!!!!ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΑΜ.....ΣΕΙ ΟΛΑ.7-8 ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ 45 ΕΥΡΩ Η ΦΙΑΛΗ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ 1.30.ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ .ΟΠΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΠΕΛΕΤΟΜΑΘΗΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ "ΤΣΕΠΗ" ΣΟΥ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΟΣ !!!!!ΖΥΓΗΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΛΙΟΓΡΑΨΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ """ΠΡΩΤΑ Η ΜΟΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΖΕΣΤΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ""""""

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175776 από Achilleas_st
Απαντήθηκε από Achilleas_st στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Το σπίτι έχει καλή μόνωση μπορώ να πω. Βέβαια μακάρι να υπήρχε το ρευστό να γίνει και μια θερμοπροσοψη αλλά προς το παρόν χλωμό το βλέπω. Η μεγάλη αλήθεια είναι ότι πλέον η θέρμανση είναι ακριβή!! (Σκεφτόμαστε πλέον και το πώς θα ζεσταθούμε), εκεί καταντησαμε. Έχει κανένας να μου προτείνει για Θεσσαλονίκη κάποιον να πάω να δω και καμιά σόμπα πέλλετ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175783 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
MYTHERM IOLI αν θες για μέσα στο σπίτι η MYTHERM THALIA PLUS για το λεβητοστάσιο.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΑ ΚΟΛΕΚΤΕΡ ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΔΟΧΕΙΟ ΔΙΑΣΤΟΛΉΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ..ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΊΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟ"""ΣΥΝΕΝΟΗΣΙΜΟΙ" ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΑΜΟΣΤΑΥΡΩΘΕΙ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΩΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΧΡΙΣΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΙΟΤΙ Η ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΛΟΤΣΙΕΣ!!!!ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΨΗ !!!!!ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175799 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Αφού είσαι πελλετοκαυστης βάλε μια σόμπα πέλλετ για μερικά χρόνια και όταν πέσει το αέριο το αλλάζεις. 

Τώρα έχει πάει πιο πολύ και από το πετρέλαιο το αέριο. Και δεν θα μπορείς να το υπολογίσεις κιόλας και θα καις παραπάνω. 

Αν δεν σε νοιάζει βέβαια το οικονομικό και προτιμάς την άνεση βάζεις αέριο. 

Διάβασε την μελέτη του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου Δεκεμβρίου 2021

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175800 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Εγώ φέτος αλξα από υδραυλικη alfa plam 21 kw σε αέριο όλα αυτά που σου χράψανε τα παιδιά ισχύουν άλλο το αέριο άλλο το πέλλετ εγώ προσωπικά ησύχασα και ας μην είχα ούτε ένα πρόβλημα με την σόμπα .πρόλαβα και εκκλησία και καλή τιμή στο αέριο για δύο χρόνια κλειστό συμβούλιο.μονοσα και σπίτι και όλα καλά .Εσύ αποφασίζεις εγώ προσωπικά θα ξαναπήγαινα σε αέριο για διάφορους λόγους την σόμπα την έχω ακόμα και την πουλάω άμα σε ενδιαφέρει να μιλήσουμε στο τηλ.6950561106.αν διαφωνούν η συντονιστές ας διαγράψουμε το Πουλάω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175805 από Achilleas_st
Απαντήθηκε από Achilleas_st στο θέμα Υδραυλική σόμπα η αέριο;
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να κάνω μια έρευνα αγοράς, πριν καταλήξω. Περιμενω από βδομάδα φίλο θερμοϋδραυλικό να μου πει και αυτός τη γνώμη του, και τι φασαρία θέλει η υδραυλική σόμπα για να εγκατασταθεί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ