Συγκριτικό τεστ καύσης διάφορων pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26932 από leividiotis
Καλησπέρα
Συγχαρητήρια στο κύριο Μόσχαλη για την προσπάθεια που κάνει χωρίς κανένα προσωπικό όφελος. Ευχαριστώ για τα καλά λόγια που έγραψε για το υλικό.

Φιλέ μου θα σε διορθώσω πάνω στα στοιχειά του εργοστάσιου …είναι ένα από τα μεγαλύτερα στην Αυστρία με παραγωγική ικανότητα 300 000 τόνους ετήσιος από τα τρία εργοστάσια που διαθέτει. Τώρα στο υλικό είναι καθαρά από ερυθρελάτη (τύπος ευρωπαϊκής ελάτης). Με εκτίμηση

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26940 από Tera63
Ευχαριστώ για την διευκρίνηση, πρώτον για την ύλη παραγωγής καθότι ο ερυθρηλάτης ειδικά για θερμάστρες τουλάχιστον για μένα είναι η καλύτερη καύσιμη ύλη ως συγκερασμός απόδοσης, ευκολία συντήρησης και διάρκεια ζωής του συστήματος. Ως προς την έκφραση μικρό εργοστάσιο εννοούσα όχι ως προς την παραγωγή πέλλετ αλλά συνολικά ως καθετοποίηση όπως το τέρας της κατουσία πολυεθνικής Scweighofer (υλοτομηση, παραγωγή εμπορικής ξυλείας, βιομάζας).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26942 από fisikos50
Τώρα το επόμενο στάδιο θα είναι να πάρει κάποιος εισαγωγέας πέλετ την πρωτοβουλία να αρχίσει να δοκιμάζει το δικό του πέλετ σε διάφορες σόμπες της αγοράς και να μας πει τι ζέστη βγάζει η κάθε μία.

Ή μήπως αυτοί το βλέπουν πιο ευκαιριακά και δεν θα θελήσουν να παίξουν;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26944 από fisikos50

leividiotis έγραψε:

... για την προσπάθεια που κάνει χωρίς κανένα προσωπικό όφελος.




Αστειεύεσαι έτσι;


leividiotis έγραψε:

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια που έγραψε για το υλικό.




Ά, τώρα μάλιστα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27118 από Moschalis
Αναρτήθηκαν και τα αποτελέσματα του Golden Nuggets.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27140 από georgebest

leividiotis έγραψε: Καλησπέρα
Συγχαρητήρια στο κύριο Μόσχαλη για την προσπάθεια που κάνει χωρίς κανένα προσωπικό όφελος. Ευχαριστώ για τα καλά λόγια που έγραψε για το υλικό.

Φιλέ μου θα σε διορθώσω πάνω στα στοιχειά του εργοστάσιου …είναι ένα από τα μεγαλύτερα στην Αυστρία με παραγωγική ικανότητα 300 000 τόνους ετήσιος από τα τρία εργοστάσια που διαθέτει. Τώρα στο υλικό είναι καθαρά από ερυθρελάτη (τύπος ευρωπαϊκής ελάτης). Με εκτίμηση


Κε leividioti σας έχω στείλει και email αλλά δεν πήρα απάντηση. Θέλω τιμή να μου δώσετε στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.774 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ