Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #147008 από okalamaris
Απαντήθηκε από okalamaris στο θέμα Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw
Νομίζω ότι ο Κλεάνθης είναι ο πλέον κατάλλήλος να σου
απαντήσει, μιας και τους εμπορεύεται...
B) :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #147009 από ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Απαντήθηκε από ΚΛΕΑΝΘΗΣ στο θέμα Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw
όσοι ενδιαφέρονται για τους καυστήρες & λέβητες MARELI CB 25-35-48KW
και για Τεχνικά χαρακτηριστικά είμαι ο γενικός αντιπρόσωπος για την Ελλάδα
μπορώ να σας εξυπηρετήσω στα τηλ.που υπάρχουν στην ιστοσελίδα μας www.papenergy.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #147010 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Re:Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw

etsa67 έγραψε: Η Θερμοστάλ δεν είναι καλή , μάλιστα η καλύτερη σε όλα τα Βαλκάνια νομίζω ότι είναι έχει και δικό της δοκιμαστήριο τελευταία,
Η idealenergy
H Xάλκοθέρμ , ο Τιτάν , Ο Καζής , και η Θερμής κατασκευές που στέκονται ισα στον ακριβό ανταγωνισμό της Β. Ευρώπης.




«Η γυναίκα του Καίσαρα δεν αρκεί να είναι τίμια, πρέπει και να φαίνεται», σοφη κουβεντα...

Εμπρος λοιπον στους Ελληνες κατασκευαστες (εχω βγαλει εκτος τους λεβητες Σαμαρα γιατι ειναι ανωτερης κλασης)...πεδιο δοξης λαμπρο...ας σαρωσουν τις μεγαλες (ISH 2015 Φρραγκφούρτη 10- 14 Μαρτίου) διεθνεις εκθεσεις θερμανσης.

Τι περιμενουν;;; μηπως φοβουνται;;; απο τιμη και ποιοτητα σκιζουν...αρα θα κανουν θραυση...η μηπως οχι;;;

Αραγε γιατι καθε χρονο οι ιδιοι και οι ιδιοι βραβευονται;;; (varmebaronen - windhager - hargassner - kwb).
Χαιβανια αυτοι οι Ευρωπαιοι...

Απο λογια χορτασαμε φτανει...η αληθεια ειναι πως οι Ελληνικοι λεβητες πελλετ, στην εκθεση της Φραγκφουρτης δεν θα περνουσαν ουτε απο εξω...θα γελουσε και το παρδαλο κατσικι.

Ελεος...



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #147016 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Re:Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw
Δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ λίγο. Εδώ ζούμε στην Ελλάδα και όχι στην Γερμανία και αν θέλουμε να δουλέψει η χώρα πρέπει όλοι μας να τη βοηθήσουμε και όχι να βγάλουμε τα μάτια μας μόνοι μας αγοράζοντας πανάκριβα Ευρωπαϊκά προιόντα χωρίς αυτά να ταιριάζουν στο ήπιο κλίμα μας.
Εγω προκαλώ τους πάντες (γνώστες του αντικειμένου και όχι απλώς κάποιους με ατομική εμπειρία ) να μιλήσουμε περί εκλογής συστημάτων κ. Θέρμανσης συναρτήσει του κόστους και απόδοσης.
Τι να τον κάνω τον Γερμανικό ή Αυστριακό Frolling όταν στοιχίζει 5500 ευρώ ?
Τι παραπάνω οικονομία θα μου κάνει ώστε να το αποσβέσω σαν σύστημα?
Ελάτε στα συγκαλά σας και σκεφτείτε Ελληνικά αν θέλετε μια ημέρα να σώσετε την Πατρίδα μας.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #147019 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Re:Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw
Παμε παλι γιατι δεν με ακουσες . Πιστευε ΟΤΙ ΘΕΣ δεν πρόκειται να σου αλλαξω γνωμη .ΑΛΛΑ δεν μπορούμε αλλο καρβουνοοοοο σταματα αυτο το τροπαρι και πορωση ή οπως αλλιως θες πες το με τα ελληνικα μηχανηματα , υπαρχουν και αλλοι χρηστες που ΔΕΝ τα ζουσταρουν για το χ ξ ψ λογο .το καταλαβες ναι η οχι ;;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #147021 από burnit40
Απαντήθηκε από burnit40 στο θέμα Re:Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw
etsa ο λεβητας pellet ειναι pyrpel.οσο για το οτι οι ελληνικοι ειναι καλυτερη λογω ναυπηγιων κ ευγενιδιου που νομιζεις οτι βρισκωμαστε στην εποχη του ηφαιστου?δηλαδη εξω δεν εχει μαστορια οι μηχανηματα?ποσοι ελληνικοι λεβητες εχουν καθε αυτου ελληνικους ελλεκτες κ μοτερια?ασε λοιπον να ακολουθησουμε την ροη της τεχνολογιας κ ας ειναι απο ουγκαντα.δεν μας ενδιαφερει η χωρα αλλα η ποιοτητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ