Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174721 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Δέκα χρόνια εμπειρία έχεις δε νομίζω να αντιμετωπίσεις πρόβλημα με τον προγραμματισμό του master.  Νομίζω είναι και πιο εύκολος στο μενού του από ότι ο ferroli.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #176405 από Μτζ
Απαντήθηκε από Μτζ στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Γειά σαςεχω καυστηρα ferroli 7 με το γκρι καπάκι  2 χρονιές δούλευε ασταμάτητα και πολύ καλά φέτος 3 χρονιά και μου ανάβει συνέχεια f05 άλλαξα πρεσοστατη, πλακέτα, φοτοκιταρο το σολινακι είναι μια χαρά.Δουλευει την ημέρα και τα μεσάνυχτα συνέχεια μου βγάζει πάλι f05 μπορεί κάποιος να μου πει τι γίνεται...Ευχαριστώ 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν - 2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #176407 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αλλάζουν τα mbar ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΕΣΣΟΣΤΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΛΛΑΡΜ.""ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΦΥΡΑ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΖΗΜΙΑ ΣΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΚΑΨΕΙΣ"'!!!!!!!ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΣ ΤΟΝ ΠΡΕΣΣΟΣΤΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΣΕ Διαδικασία ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΗΛΩΝΕΣ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΜΕ MASTER CONTROLLER ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΔΕΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΕΣΣΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΜΕ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ Η ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙΣ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΑΤΕ ΠΡΙΝ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΥΡΩ ΣΑΣ!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΦΤΑΝΕ ΟΣΟ ΕΝΑ ΜΑΣΤΕΡ !!!!ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60-70 ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΠΡΕΣΣΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ 20-25  ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ ΚΑΙ ΠΛΑΚΕΤΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 !!!!ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ Α01 ΜΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΥΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥΣ(ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΤΟΥ ΦΕΡΟΛΙ)ΚΑΙ ΑΛΛΑ !!!!
Last edit: 2 Χρόνια 1 Ημέρα πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 18 Ώρες πριν #176408 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Εκεί στο χωριό σου έχεις έναν καλό τεχνικό ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ) ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ????ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ !!!!!!ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΕΙ ΛΥΣΗ ΠΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ !!!ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 17 Ώρες πριν #176410 από Μτζ
Απαντήθηκε από Μτζ στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Καταρχήν σ ευχαριστώ που ασχολειθηκες μαζί μου και όντως ναι ο Παναγιώτης είναι πολύ καλός μάστορας.Και πάλι ευχαριστώ καλό Πάσχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177629 από morfeas78
Απαντήθηκε από morfeas78 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
μηπως γνωριζετε καποιον καλο μαστορα προς Κομοτηνη μερια να δει τον δικο μου ferroli sun p7 και γενικα την εγκατασταση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.229 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ