Παρουσιάστε το τζάκι σας!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33320 από rivol
Παρουσιάστε το τζάκι σας! δημιουργήθηκε από rivol
Μιας και πολλοί από εμάς έχουν ήδη τοποθετήσει ενεργειακό τζάκι, σε αυτήν την ενότητα μπορούμε να τα παρουσιάσουμε στους αναγνώστες, προσθέτοντας τεχνικά χαρακτηριστικά, φωτογραφικό υλικό και ότι άλλο θεωρείτε σημαντικό και μπορεί να βοηθήσει κάποιον στην σωστή επιλογή.

Επίσης παρατηρήσεις και σχόλια σχετικά με την επιλογή μας.

Αλέξης

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33385 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Παρουσιάστε το τζάκι σας!

rivol έγραψε: Μιας και πολλοί από εμάς έχουν ήδη τοποθετήσει ενεργειακό τζάκι, σε αυτήν την ενότητα μπορούμε να τα παρουσιάσουμε στους αναγνώστες, προσθέτοντας τεχνικά χαρακτηριστικά, φωτογραφικό υλικό και ότι άλλο θεωρείτε σημαντικό και μπορεί να βοηθήσει κάποιον στην σωστή επιλογή.

Επίσης παρατηρήσεις και σχόλια σχετικά με την επιλογή μας.


Αλέξη πολύ καλή η ιδέα. Την πήγα λίγο παραπέρα δημιουργώντας κατηγορία παρουσιάστε το Τζάκι σας οπότε ο καθε ενας ανοίγει θέμα καινούριο που παρουσιάζει το τζάκι του με τίτλο την μάρκα & τύπο του τζακιού.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33434 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Παρουσιάστε το τζάκι σας!
Οκ, κανένα πρόβλημα, το θέμα είναι να μπορεί να ενημερωθεί καλύτερα ο αναγνώστης.

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #34331 από mk86
Απαντήθηκε από mk86 στο θέμα Παρουσιάστε το τζάκι σας!

rivol έγραψε: Οκ, κανένα πρόβλημα, το θέμα είναι να μπορεί να ενημερωθεί καλύτερα ο αναγνώστης.


Καλησπερα Αλεξη, σε ρωτησα και σε αλλο τοπικ αλλα μαλλον δεν το ειδες...με την jolly mec που εχεις εισαι ευχαριστημενος; ποσα τμ ζεσταινεις και ποσο την αγορασες αν επιτρεπεται;

EDIT: μολις ειδα την παρουσιαση σου αλεξη...με συγχωρεις..θα τη διαβασω απο κει...αλλα αυτο που αναφερεις ειναι κασσετα και οχι τζακι μονομπλοκο αν και εχει η ιδια εταιρεια τετοια..γνωριζεις τιμες;


ΥΓ συναδελφος μηχανικος κ συ;
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mk86.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #34340 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Παρουσιάστε το τζάκι σας!

mk86 έγραψε:

rivol έγραψε: Οκ, κανένα πρόβλημα, το θέμα είναι να μπορεί να ενημερωθεί καλύτερα ο αναγνώστης.


Καλησπερα Αλεξη, σε ρωτησα και σε αλλο τοπικ αλλα μαλλον δεν το ειδες...με την jolly mec που εχεις εισαι ευχαριστημενος; ποσα τμ ζεσταινεις και ποσο την αγορασες αν επιτρεπεται;


Καλησπέρα και συγνώμη αλλά κάπου θα μου ξέφυγε.
Μέχρι στιγμής την έχω ανάψει τρεις φορές και δείχνει πολύ δυνατή, λεπτομέρειες για κατανάλωση και απόδοσή θα είμαι σε θέση να απαντήσω μόλις μπουν τα κρύα για καλά. Το σπίτι είναι μονοκατοικία 110 m2 στην Βούλα κατασκευής 1960, καταλαβαίνεις .....
Τιμή έχω αναφέρει εδώ

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #34343 από mk86
Απαντήθηκε από mk86 στο θέμα Παρουσιάστε το τζάκι σας!

rivol έγραψε:

mk86 έγραψε:

rivol έγραψε: Οκ, κανένα πρόβλημα, το θέμα είναι να μπορεί να ενημερωθεί καλύτερα ο αναγνώστης.


Καλησπερα Αλεξη, σε ρωτησα και σε αλλο τοπικ αλλα μαλλον δεν το ειδες...με την jolly mec που εχεις εισαι ευχαριστημενος; ποσα τμ ζεσταινεις και ποσο την αγορασες αν επιτρεπεται;


Καλησπέρα και συγνώμη αλλά κάπου θα μου ξέφυγε.
Μέχρι στιγμής την έχω ανάψει τρεις φορές και δείχνει πολύ δυνατή, λεπτομέρειες για κατανάλωση και απόδοσή θα είμαι σε θέση να απαντήσω μόλις μπουν τα κρύα για καλά. Το σπίτι είναι μονοκατοικία 110 m2 στην Βούλα κατασκευής 1960, καταλαβαίνεις .....
Τιμή έχω αναφέρει εδώ



και ζεσταινεις παλιο σπιτι με μια κασσετα; ειναι τοσο τετραγωνισμενο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ