Παρουσίαση kratki zuzia 16kw αερόθερμο

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149212 από konstantinos.n
Ευχαριστώ Μάνο. Καλύτερα θα ήταν να μην χρειαστούν τόσες γωνίες αλλά ελπίζω να μην δημιουργήσουν κάποιο πρόβλημα... Πρώτη χρονιά φέτος που θα το κάψουμε και ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149351 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Παρουσίαση kratki zuzia 16kw αερόθερμο
Δε το συζηταω.. Ή εγκατάσταση της καμιναδας είναι τελείως λάθος επίσης δε βγαίνει από τον τοίχο με ταφ και θυρίδα επίσκεψης. Τέτοιες εγκαταστάσεις γίνονται δυστυχώς μόνο στην Ελλάδα που ο καθένας κάνει ότι του κατέβει. Σε ενημέρωνω δε πως στο εξωτερικό θα είχε φάει ο εγκαταστατης τις μηνύσεις και εσύ δε θα αναβες ποτέ τζάκι. Δες τι εννοώ με σωστή εγκατάσταση στις φωτό.

Στάλθηκε από το X11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149354 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Παρουσίαση kratki zuzia 16kw αερόθερμο


Στάλθηκε από το X11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149430 από konstantinos.n

michalisgr έγραψε: Δε το συζηταω.. Ή εγκατάσταση της καμιναδας είναι τελείως λάθος επίσης δε βγαίνει από τον τοίχο με ταφ και θυρίδα επίσκεψης. Τέτοιες εγκαταστάσεις γίνονται δυστυχώς μόνο στην Ελλάδα που ο καθένας κάνει ότι του κατέβει. Σε ενημέρωνω δε πως στο εξωτερικό θα είχε φάει ο εγκαταστατης τις μηνύσεις και εσύ δε θα αναβες ποτέ τζάκι. Δες τι εννοώ με σωστή εγκατάσταση στις φωτό.

Μιχάλη ευχαριστώ για την επισήμανσή σου. Αν θες μπορείς να μου πεις τί προβλήματα θα μπορούσαν να προκληθούν με την παρούσα εγκατάσταση για να δω αν μπορώ να αλλάξω κάτι? Πάντως με μια γρήγορη αναζήτηση στο internet είδα ότι υπάρχουν πολλές τέτοιες εγκαταστάσεις οι οποίες μάλιστα διαφημίζονται... :dry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149485 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Παρουσίαση kratki zuzia 16kw αερόθερμο
Μόνο σε ελληνικά site τις ειδες; Ένα και πολύ βασικό είναι ο ετήσιος καθαρισμός της καμιναδας που είναι απαραίτητος. Οι καμινάδες που σου έδειξαν έχουν θύρα επίσκεψης με ενσωματωμένο θερμόμετρο. Ανοίγοντας τη θύρα καθαρίζεται ΟΛΗ ή καμινάδα τέλεια μέσα σε 10 λεπτά οριζόντιο και κάθετο. Κάτι που στη δική σου δε θα γίνεται.

Στάλθηκε από το X11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149508 από konstantinos.n
Δεν έψαξα και όλο το internet αλλά ναι μόνο σε ελληνικά. Αν είναι τόσο απαραίτητο θα προσπαθήσω να ανοίξω μια θυρίδα επίσκεψης, κάπου εξωτερικά. Ευχαριστώ για την απάντηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ