Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31477 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

batcho έγραψε: Γεια σας, το όνομά μου είναι Stoyan από τη Βουλγαρία και θα αποτελούν αντικείμενο διαπραγμάτευσης με σφαιρίδια μου και είναι πολύ χρήσιμο φόρουμ σας θα είναι ευτυχής αν μπορώ να βοηθήσω με τίποτα.


Φίλε Stoyan, το e-mail του φόρουμ είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31481 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

KERBEROS έγραψε:

batcho έγραψε: Γεια σας, το όνομά μου είναι Stoyan από τη Βουλγαρία και θα αποτελούν αντικείμενο διαπραγμάτευσης με σφαιρίδια μου και είναι πολύ χρήσιμο φόρουμ σας θα είναι ευτυχής αν μπορώ να βοηθήσω με τίποτα.


Φίλε Stoyan, το e-mail του φόρουμ είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..


Έχετε μεταφραστή της Βουλγαρικής ή με το αυτόματο του google θα συνεννοηθείτε;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": baban1982

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31483 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Τάκης έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

batcho έγραψε: Γεια σας, το όνομά μου είναι Stoyan από τη Βουλγαρία και θα αποτελούν αντικείμενο διαπραγμάτευσης με σφαιρίδια μου και είναι πολύ χρήσιμο φόρουμ σας θα είναι ευτυχής αν μπορώ να βοηθήσω με τίποτα.


Φίλε Stoyan, το e-mail του φόρουμ είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..


Έχετε μεταφραστή της Βουλγαρικής ή με το αυτόματο του google θα συνεννοηθείτε;


Ας ελπίσουμε να γράψει στα αγγλικά... :)

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31502 από mourgos
Απαντήθηκε από mourgos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Michalisgr αν μπορείς να δώσεις κάποια στοιχεία καλο ειναι. Να γλιτώσουμε κανά φραγκο ρε παιδιά. ´η αν δεν θες πες τι μπορούμε να αποφύγουμε
www.german-pellets.de/
Αυτο το πελλετ ανέφερα παραπάνω και πραγματικά θα ήθελα γνώμες ως προς την ποιότητα του αλλα και αν κάποιος προτείνει να το αποφύγω αν ξέρει κάτι. Η τιμη του ειναι καλη και αν ειναι και η ποιότητα ειναι αυτο λέει το site (δεν γνωρίζω Γερμανικά) τότε ειναι πραγματικό άριστο καυσιμο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31524 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αν θέλεις μπορείς να μου στείλεις ένα mail με το τηλ. του προμηθευτή που βρήκες αυτό το german pellet;το mail φαίνεται στην υπογραφή μου.από ότι έχω ακούσει είναι από τα κορυφαία της αγοράς.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31749 από Χιος
Απαντήθηκε από Χιος στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Περσι στη Χιο αγοραζα με 270€ τον τονο, φετος αραγε ;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.666 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ