Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104008 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Στην Ομαδική αγορά καυσίμων συνηθως μιλάμε για τιμή τονου στην πόρτα του εμπόρου και οχι τιμή πλήρους φορτίου. Σίγουρα η τιμή πλήρους φορτίου είναι πιο φτηνή. Αν υπολογίσει κανείς τα κόστη αποθηκευση-κλαρκ-εργαζόμενοι βγαίνει ευκολα το νούμερο αυτό.

Από τα business members που συμμετέχουν στην Ομαδική αγορά καυσίμων αν ζητήσει καποιος τιμή πλήρους φορτίου πιστεύω οτι θα την πάρει. Απλά αυτό δεν είναι το ζητούμενο στην Ομαδική αγορά καυσίμων. Εχουμε πεί επανελημένως στα μέλη: Βρείτε ενα κλαρκ στην περιοχή σας και καποιους γειτόνες που να θέλουν να αγοράσουν το ιδιο προιόν και μετά ζητήστε προσφορά για πληρη φορτία. Σίγουρα είναι ο πιο οικονομικός τρόπος(αν υπάρχει κλαρκ χωρίς ενοικίαση, Τα μερη εκφόρτωσης είναι σχετικά κοντά κλπ).

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104773 από Elixir
Απαντήθηκε από Elixir στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπερα.Βρηκα το Ahira 195 + ΦΠΑ τον τονο στην Σερρες.
Γνωριζετε αν σαν καυσιμο ειναι καλο και αν επισης η τιμη του ειναι καλη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104777 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Elixir έγραψε: Καλησπερα.Βρηκα το Ahira 195 + ΦΠΑ τον τονο στην Σερρες.
Γνωριζετε αν σαν καυσιμο ειναι καλο και αν επισης η τιμη του ειναι καλη?


Η τιμή μια χαρά είναι, το πέλλετ είναι αξιοπρεπές, απλά έχει πολλή στάχτη.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104787 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
βρήκα το αλβανικό πέλλετ (veko pellet) στην τιμή των 210-230 ευρώ/ τόνο.η τιμή παίζει ανάλογα με την ποσότητα και ν θα γίνει μεταφορά απο αυτούς..το έχει χρησιμοποιήσει κανείς?είναι αξιολογο?αυτος μου έδειξε το λέβητα του που έκαιγε αυτό το πέλλετ(σε βιομηχανικό χώρο) και δεν είχε πολύ στάχτη..εγώ πέρσυ χρησιμοποίησα το αυστριακόο το Schweighofeρ και είμαι πολύ ικανοποιημένος..απλώς ψάχνω για πιο φθηνό..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104789 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

zio1980 έγραψε: αυτος μου έδειξε το λέβητα του που έκαιγε αυτό το πέλλετ(σε βιομηχανικό χώρο) και δεν είχε πολύ στάχτη..

Και πώς ξέρεις πόσα κιλά έκαψε και έβγαλες συμπέρασμα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104790 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

zio1980 έγραψε: βρήκα το αλβανικό πέλλετ (veko pellet) στην τιμή των 210-230 ευρώ/ τόνο.η τιμή παίζει ανάλογα με την ποσότητα και ν θα γίνει μεταφορά απο αυτούς..το έχει χρησιμοποιήσει κανείς?είναι αξιολογο?αυτος μου έδειξε το λέβητα του που έκαιγε αυτό το πέλλετ(σε βιομηχανικό χώρο) και δεν είχε πολύ στάχτη..εγώ πέρσυ χρησιμοποίησα το αυστριακόο το Schweighofeρ και είμαι πολύ ικανοποιημένος..απλώς ψάχνω για πιο φθηνό..

zio1980 εβαλα εγω 5 15κιλα να δω τι κανει.
4.5 euro το 15κιλο το πηρα.
Εχει πολυ ωραια μυρωδια και καιει και πολυ καλα.
ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΕΙΚΕΣ ΤΟΣΟ???????????????
Γιατι εδω στα Γιαννινα 300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.514 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ