Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104799 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
κάπου προς το κιλκίς..σήμερα πήγα και πήρα 2 σάκια..έχει και ένα άλλο αυστριακό χωρίς ετικετα πάνω..το σακι είναι σαν το Schweighofeρ αλλά δεν έχει λογότυπο..αυτό το έχει 270 ευρώ..δηλαδή αξίζει???η τιμή νομίζω αρκετά καλή και νομιζ αν πιέσουμε μπορεί και άλλο πιο κάτω...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104800 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

zio1980 έγραψε: κάπου προς το κιλκίς..σήμερα πήγα και πήρα 2 σάκια..έχει και ένα άλλο αυστριακό χωρίς ετικετα πάνω..το σακι είναι σαν το Schweighofeρ αλλά δεν έχει λογότυπο..αυτό το έχει 270 ευρώ..δηλαδή αξίζει???η τιμή νομίζω αρκετά καλή και νομιζ αν πιέσουμε μπορεί και άλλο πιο κάτω...

210-230 ευρώ/ τόνο Η 270 ευρώ Το εχει???????


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104801 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
γύρω στα 230 ευρω/τονο..έτσι μου είπε ο υπάλληλος που δουλέυει..αυτη η τιμη είναι για μεγάλες ποσότητες...φυσιολικά το δίνει γώρω στο 240 ευρώ...εγώ πάντος επιμένω και το πιστεύω οτ και 220 θα μας το αφήσει..δηλαδή σου άρεσε σαν πέλλετ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104802 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

zio1980 έγραψε: γύρω στα 230 ευρω/τονο..έτσι μου είπε ο υπάλληλος που δουλέυει..αυτη η τιμη είναι για μεγάλες ποσότητες...φυσιολικά το δίνει γώρω στο 240 ευρώ...εγώ πάντος επιμένω και το πιστεύω οτ και 220 θα μας το αφήσει..δηλαδή σου άρεσε σαν πέλλετ?

Εμενα ναι αφου πηρες 2 σακκουλες δοκιμασετες


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104873 από Avramidis
Απαντήθηκε από Avramidis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εγώ δοκίμασα το GMG και το βρήκα εξαιρετικό. Ίσως το καλύτερο πέλλετ της αγοράς Η πιστοποίηση που έχει είναι της EGGER. Και εν πάσει περιπτώσει η καλύτερη πιστοποίηση είναι η καύση στον καυστήρα. Μην ξεχνάτε το περσινό Ameco

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104877 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Avramidis έγραψε: Εγώ δοκίμασα το GMG και το βρήκα εξαιρετικό. Ίσως το καλύτερο πέλλετ της αγοράς Η πιστοποίηση που έχει είναι της EGGER. Και εν πάσει περιπτώσει η καλύτερη πιστοποίηση είναι η καύση στον καυστήρα. Μην ξεχνάτε το περσινό Ameco

Ποσο το πηρες αν επιτρεπετε και απο ποια περιοχη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.878 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ