Re:Βοηθεια για Ρυθμισεις σε λεβητα Laminox Hidra 28

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175095 από Boumas
Αγορασα τον λεβητα δουλευει κανονικα αλλα ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι ξοδευει πολυ πελλετ . Σπιτι 110 Τμ κουφωματα πλαστικα με διπλα τζαμια φουλ μονωσεις . Το μονο μειον ειναι οτι εχει ταρατσα βεβαια μονωμενη και αυτη . Αυτην την στιγμη καιω γυρω στα 3 με 3,5 τσουβαλια στις 12 ωρες . Ειναι λογικο ? Πρωτη φορα ασχολουμε με το πελλετ και ειμαι ασχετος . Ευχαριστω εκ τον Πρωτερων !
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175099 από dimosmav
Καλημέρα. Αν τοποθετήθηκε τώρα είναι λογικό μέχρι το σπίτι να πάρει τη θερμοκρασία. Αν δουλεύει έτσι μέρες είναι παράλογο. Από κει και πέρα έχει σημασία η θερμοκρασία που ζητάς να πιάσει το σπίτι, πού βρίσκεται κ.α.

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175100 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Άστο να ζεσταθεί πρώτα το σπίτι και μετά θα δεις τι γίνεται!!!!ΗΡΘΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΙΣΕΙ???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175111 από Boumas
Ναι ο μηχανολογος που εχω σε συνεργασια με εναν Μαστορα απο Λαμια καλη του ωρα του ανθρωπου !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175137 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΑ .ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ???.ΑΣΤΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΊΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΦΑΝΕ ΚΑΥΣΙΜΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ !!!!
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Boumas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175142 από Boumas
Ειμαστε Σαμο απλα αυτες τις ημερες ειναι χαμηλες οι Θερμοκρασιες . Κυριε Κωστα σωτηρα μας ! Απλα νομιζω οτι ο ανεμιστηρας δουλευει πολυ δυνατα . Σε 3 μερες εχω ξοδεψει 12τσουβαλια και το τσουβαλι εδω το εχουν 6.50 ευρω .
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Boumas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ