Group Buy για λέβητες BURNiT

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26004 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Group Buy για λέβητες BURNiT

Asteris έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Δεν αναφερεστε και οι δυο στον ιδιο λεβητα!

H εταιρια βγαζει δυο λεβητες με την ονομασια Pelleburn, αυτον που αναφερει ο Asteris και τον Easy που ειναι με καθετες διαδρομες και πιο 'απλος'. Ο Pelleburn που λεει ο Αστερης εχει 3.000 με 3.500 αν θυμαμαι καλα


Δεν έχει ρε συ 25άρη Easy στο site τους, μόνο 40άρη έχει. Είναι παραλλαγή με τον Burner Pell 25?


Το πιο πιθανο! Δεν θελω να πιστευω οτι εννοει καναν απλο WBS με καυστηρα.

Ο Pelleburn Οντως φαινεται ΠΑΡΑ πολυ καλος και ειδικα για τα λεφτα του...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26006 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Group Buy για λέβητες BURNiT

erimitis έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Δεν αναφερεστε και οι δυο στον ιδιο λεβητα!

H εταιρια βγαζει δυο λεβητες με την ονομασια Pelleburn, αυτον που αναφερει ο Asteris και τον Easy που ειναι με καθετες διαδρομες και πιο 'απλος'. Ο Pelleburn που λεει ο Αστερης εχει 3.000 με 3.500 αν θυμαμαι καλα


Μουστακαλη εισαι πληρως ενημερωμενος.Σε βουλγαρικα σαιτ τον βρισκο 6000 λεβα αλλα πρεπει αν ειναι γαματος φιλε.Πληρως αυτοματος και οπως φαινεται στις διατομες πολυ καλος και σημαντικο για μενα εχει μικρες διαστασεις.


Τωρα το ερωτημα ειναι πως θα γινει να τον δουμε και απο κοντα?! Αν βγαλεις καμια ακρη, θα ηθελα να τον δω και εγω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26013 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Απ: Group Buy για λέβητες BURNiT
Εννοείται ότι πρώτα πρέπει να τον δούμε από κοντά. Και μάλιστα να δουλεύει. Αυτό το 94% efficiency και <100ο C θερμοκρασία εξόδου καυσαερίων, δεν καταπίνεται εύκολα αμάσητο, είναι και βουλγάρικος, οπότε θέλει διπλή προσοχή. Αλλα αν ισχύουν, μιλάμε για ΤΟΝ λέβητα στα περιοχή του τριχίλιαρου...
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26036 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Group Buy για λέβητες BURNiT
Εστειλα μαιλ στην εταιρια αν τον πουλανε στην περιοχη του χασκοβου και αν ναι θα στειλω τα τσακαλια να τον δουνε και να μου πουν τιμη πραγματικη εκει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26331 από fisikos50
Απαντήθηκε από fisikos50 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT

Asteris έγραψε: Αν κατά τύχη μιλήσει κανείς με εμπόρους, δεν μαθαίνετε και μιά τιμή για τον Pelleburn 15 και 23? Δεν βρήκα πουθενά μιά ενδεικτική τιμή...



www.bgtherm.com/products/prices/NES_Pellet.pdf
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Asteris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26353 από gloster
Απαντήθηκε από gloster στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
Καλημερα σας. Νεος στο Forum.
Έχω σπίτι με 3 πατώματα δυτικα θεσσαλονικη συνολικά 260tm και έχω λέβητα πετρελαιου KITURAMI TURBO 30S ( 30.000 Kcal/h ). Σκέφτομαι την αγορά τοu BURNΙT ACTIVE WBS 50 KW. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν με καλύπτει το 50kw η να πάω στο 70kw για να είναι κάπως ποιο άνετα.. Θα χρειαστώ έξτρα Buffer για να έχω ζεστό νερό για να κάνω μπάνιο η με καλύπτει έτσι όπως είναι. Επίσης σκέφτομαι την παράλληλη σύνδεση αυτόν το δυο πετρέλαιο+ξυλα ποιο πολύ για το καλοκαίρι όταν δεν έχει ζεστό νερό το ηλιακό να ανάδο μονο το πετρέλαιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ