Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99191 από papadaki k
Απαντήθηκε από papadaki k στο θέμα Απ: Τιμή Pellet
εχω παρει σε καλη τιμη απο την xxxxxxxxxxxx




Edit:Παρακαλούμε διαβάστε τους όρους και κανόνες χρήσης του φόρουμ :)
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: Διαφήμιση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115610 από ΜΑΡΜΑΡΩ
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΗ "ΤΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΑ", ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ Α ΟΡΓΑΝΩΣΕΤΕ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΠΕΛΕΤ ΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ/ΤΟΝΟ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115612 από dimlyk
καλως ηρθες αλλα γραφε με μικρα
τα κεφαλαια ειναι κουραστικα στο ματι :)
ομαδικες αγορες οργανονωνται μια φορα τον χρονο συνηθως
αν ομως οι συντοπιτες σου καταφερετε και μαζευτειτε μπορειτε και μονοι σας και με την βοηθεια του φορουμ
εντυπωσιακα αποτελεσματα ομως μην περιμενεις :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115634 από ΜΑΡΜΑΡΩ
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Στην Κρήτη κυκλοφορούμε ακόμη σχεδόν με κοντομάνικα. 3-4 άτομα που ξέρω ψαχνόμαστε για φτηνό πέλετ σε καλή ποιότητα, αλλα η αγορά είναι περίεργη. περιμένω απάντηση από τον creta pellet για παραλαβή από το εργοστάσιο, αν και δεν είμαι σίγουρη ότι θα ισχύσει ότι δηλώσει στο φόρουμ...
Τι χρειάζεται για να ξεκινήσουμε το ψάξιμο για εκτός Κρήτης; Έχω πάρει σε αρκετούς επιχειρηματίες τηλ. αλλα κοστίζουν πολύ τα μεταφορικά, από 65-70 ευρώ μου έχουν ζητήσει στην παλέτα.Μαύρη φρίκη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115639 από dimlyk
αν ολοι μαζι καταφερετε να μαζεψετε ενα φορτηγο ...ισως καλυτερα να ψαχνετε μονοι σας μεταφορικη
κι ισως ακομα καλυτερα να βρειτε τιμες και απο βορεια ελλαδα
αποφασιστε ομως πρωτα τι πελλετ θελετε ...το φθηνο και καλο ειναι πολυ σχετικες εννοιες :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115679 από ΜΑΡΜΑΡΩ
Την προοπτική του φορτηγού την έψαξε πρόσφατα ένας φίλος και συμπάσχων στην αναζήτηση πέλετ. Οι πληροφορίες που έχουμε είναι οτι στοιχίζουν 1000 ευρώ τα μεταφορικά για 24 παλέτες. Αυτό σημαίνει περίπου 40 και κάτι ευρώ επιβάρυνση η παλέτα. Έτσι όλοι σου λένε αστο και άστο και καταλήγουν να καίνε πέλετ ελιάς, πυρηνόξυλου κι άλλα αγνώστου συνθέσεως και προέλευσης και κάθε χρόνο τα ίδια...Στα επ.ώνυμα πέλετ δε βρίσκεις κάτω από 340 ευρώ τον τόνο και λίγο σου λέω. Σήμερα μου ζήτησαν 6.5 ευρώ το 15κιλο σε German pellets και πέρυσι πλήρωσα 6 ευρώ το egger. Μήπως έχεις ακούσει κάτι για πέλετ με επωνυμία delta forest, ιταλικό;
Έχω δοκιμάσει και το creta pellet. Απόδοση έχει, αλλά μυρίζει πολύ έντονα και από τιμές, απέχουν αρκετά από όσα προβάλει ο επιχειρηματίας εδω. Άλλα λέει τη μια μέρα και άλλα την άλλη. Μου κάνουν εντύπωση οι τιμές που δίνει εδώ, διότι με συμφέρει περισσότερο να μου το στέλνουν από Θεσαλλονίκη από το να αγοράζω απευθείας από το εργοστάσιο.Αυτά, "χωρίς φόβο και χωρίς πάθος" που λένε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ