Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18222 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Group Buy pellet

love.bacardi έγραψε:

Panos έγραψε: καλημέρα
1.Panos
2.Drama
3. 10 tonoi
4. αγόρασα με 2050€ δεκα τόνους DIN PLUS
παράδοση στο μπαλκόνι μου
τελικά όλοι στην Μακεδονία πρέπει να αγοράζουμε με αυτόν τον τρόπο
(τον Ιουνιο-Ιούλιο)



μπραβο ρε φιλε καλο καψιμο να εχεις...ελα πες μας πληροφοριες να εχουμε το νου μας...χωρις διαφημηση ομως
οριστε το γραμματοκυβοτιο μου....
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Δεν είναι κακό να δημοσιοποιούμε τους προμηθευτές μας,ελεύθερη αγορά έχουμε. Στο κάτω κάτω ενισχύεται και ο ανταγωνισμός μεταξύ των προμηθευτών μας.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18830 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet

jnet έγραψε: Μολις παρεληφθησαν 6300 κιλά SAVA(Βοσνία) ... πάντως του χρόνου δεν θα κρυώσουμε :)

Την Δευτέρα θα μου έρθει και μια παλέτα Golden Nugget για να κάνουμε και συγκριτικό τεστ τον Χειμώνα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18831 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

jnet έγραψε:

jnet έγραψε: Μολις παρεληφθησαν 6300 κιλά SAVA(Βοσνία) ... πάντως του χρόνου δεν θα κρυώσουμε :)

Την Δευτέρα θα μου έρθει και μια παλέτα Golden Nugget για να κάνουμε και συγκριτικό τεστ τον Χειμώνα.


Στο ίδιο φορτηγό μου φαίνεται θα 'ναι και τα δικά μου...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18837 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Group Buy pellet
απο που ρε παιδια τα πηρατε και ποσο???
τελικα ειναι καλη επιλογη το αυστριακο με 260 ο τονος και μου ειπαν οτι σε μεγαλο σακο ειναι 1100 κιλα και βγαινει 286.. τι λετε?
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18839 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet

love.bacardi έγραψε: απο που ρε παιδια τα πηρατε και ποσο???
τελικα ειναι καλη επιλογη το αυστριακο με 260 ο τονος και μου ειπαν οτι σε μεγαλο σακο ειναι 1100 κιλα και βγαινει 286.. τι λετε?


Υπαρχει στον πίνακα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18840 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

love.bacardi έγραψε: απο που ρε παιδια τα πηρατε και ποσο???
τελικα ειναι καλη επιλογη το αυστριακο με 260 ο τονος και μου ειπαν οτι σε μεγαλο σακο ειναι 1100 κιλα και βγαινει 286.. τι λετε?


Φίλε μου, πρώτη φορά θα το κάψουμε. Εντυπώσεις από Οκτώβρη.
Θα δείξει η νεκροψία... :P

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by KERBEROS.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ