Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18841 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by giogud.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18916 από jnst
Απαντήθηκε από jnst στο θέμα Απ: Group Buy pellet
1.jnst
2.ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
3. ΤΡΕΙΣ ΤΟΝΟΥΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18918 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα Απ: Group Buy pellet
1. petrosp13
2. ΔΡΥΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. 3.5 τόνους
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18962 από KERBEROS
Σήμερα παρέλαβα τους 2 από τους 5 τόνους GOLDEN NUGGETS. Τους κουβάλησα κιόλας μέσα στο λεβητοστάσιο (δυστυχώς, αφού δεν έχω άλλο αποθηκευτικό χώρο).
Με τέτοιες θερμοκρασίες κουβάλημα, αξέχαστες στιγμές...
Ευτυχώς με βοήθησε κι η γυναίκα μου. ;)

Πρώτη παρατήρηση: θρυμματίζεται πολύ πολύ δύσκολα, αν προσπαθήσεις να το τρίψεις στο χέρι.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18964 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Παιδιά, πάτε στο θέμα των Προσφορών για Ομαδική Αγορά Πέλλετ, στην 1η σελίδα και δείτε τις προσφορές που έχουν γίνει. Επιλέξτε πέλλετ και συνεννοηθείτε με τους εμπόρους για την παράδοση.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19496 από mantzoumis
Απαντήθηκε από mantzoumis στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Χθες Παρασκευή παρέλαβα 8.400 kg BioenergyPoint. Στις 14:30 περίπου αρχίσαμε το κουβάλημα από την αυλή μου στο υπόγειο, που βρίσκεται γύρω στα 20 μέτρα μακριά αφού μεσολαβούν και δύο σκάλες των 6 σκαλοπατιών και τελειώσαμε στις 19:00. Τρεις άντρες και τρία καρότσια. Σήμερα είμαι πιασμένος σ΄όλο μου το κορμί αλλά όμως μου έφυγε το άγχος πρώτα της επιλογής πέλλετ και δεύτερο του κουβαλήματος του. Τώρα σειρά έχει η εφορία.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ