Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19497 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

mantzoumis έγραψε: Χθες Παρασκευή παρέλαβα 8.400 kg BioenergyPoint. Στις 14:30 περίπου αρχίσαμε το κουβάλημα από την αυλή μου στο υπόγειο, που βρίσκεται γύρω στα 20 μέτρα μακριά αφού μεσολαβούν και δύο σκάλες των 6 σκαλοπατιών και τελειώσαμε στις 19:00. Τρεις άντρες και τρία καρότσια. Σήμερα είμαι πιασμένος σ΄όλο μου το κορμί αλλά όμως μου έφυγε το άγχος πρώτα της επιλογής πέλλετ και δεύτερο του κουβαλήματος του. Τώρα σειρά έχει η εφορία.


Αυτή η τελευταία θα μας πεθάνει...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19587 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet

mantzoumis έγραψε: Χθες Παρασκευή παρέλαβα 8.400 kg BioenergyPoint. Στις 14:30 περίπου αρχίσαμε το κουβάλημα από την αυλή μου στο υπόγειο, που βρίσκεται γύρω στα 20 μέτρα μακριά αφού μεσολαβούν και δύο σκάλες των 6 σκαλοπατιών και τελειώσαμε στις 19:00. Τρεις άντρες και τρία καρότσια. Σήμερα είμαι πιασμένος σ΄όλο μου το κορμί αλλά όμως μου έφυγε το άγχος πρώτα της επιλογής πέλλετ και δεύτερο του κουβαλήματος του. Τώρα σειρά έχει η εφορία.


Καλές καύσεις τον Χειμώνα. Την επόμενη φορά να φωνάξεις να βαλουμε και εμείς ενα χεράκι. Τιποτε τσιπουρακια θα χρειαστούν μόνο :)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22992 από terisds

Το συνημμένο αρχείο δε βρέθηκε


ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22993 από jnet
Alfa Wood Στράτο?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22994 από stergiosbik
15 παλλετες?
Αχορταγε! :lol: :lol: :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22995 από jnet

stergiosbik έγραψε: 15 παλλετες?
Αχορταγε! :lol: :lol: :lol:


Και όσο περισσέψει για του χρόνου

Εννοείτε μόλις τελειώσουν τα κάτω θα φέρει το Κλαρκ να κατεβάσει τα αλλά ή θα τα κατεβάζει με ραπελ :woohoo:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.106 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ