Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24038 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet

teodim1 έγραψε: Παιδιά από Βόλο είμαι έχουμε καμιά καλή προσφορά για αγορά pellet?


Δεν υπάρχει σε προσφορά που έτρεχε εδώ μέσα εκτός του Pellet-Shop. Toν καλείς και μαθαίνεις μεταφορικά

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": teodim1
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25227 από Κώστας Β.
Απαντήθηκε από Κώστας Β. στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Καλησπέρα και μπράβο για την προσπάθεια που έχετε ξεκινήσει.

1. Κώστας Β.
2. Λάρισα
3. 5000 Κιλά.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25256 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet

Κώστας Β. έγραψε: Καλησπέρα και μπράβο για την προσπάθεια που έχετε ξεκινήσει.

1. Κώστας Β.
2. Λάρισα
3. 5000 Κιλά.


Κώστα η προσπαθεια για φέτος οσο αφορούν τo GroupBuy εχει τελειώσει. Από αυτούς που προσεφεραν τα προιόντα του σε τιμές Group Buy τα οποία μπορείς να δείς παρακάτω
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...7&id=13129&Itemid=53
μόνο ο Pellet-shop είπε θα προσπαθήσει να κρατήσει τις ιδιες τιμές τον Σεπτεμβη. Οπότε ισως προλαβαίνεις.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25306 από Κώστας Β.
Απαντήθηκε από Κώστας Β. στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Καλώς ευχαριστώ.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25381 από emk
Απαντήθηκε από emk στο θέμα Απ: Group Buy pellet 2012
Αγοράσαμε κι εμείς μέσω του Group Buy και σας ευχαριστούμε για τις προσπάθειες που καταβάλετε. Γενικότερα, καταφέραμε να βγάλουμε μια άκρη ως νεοφώτιστοι διαβάζοντας τα διάφορα θέματα του φόρουμ. Συγχαρητήρια!

1. 4 τόνοι
2. Golden Nuggets
3. Μελισσοχώρι Θεσσαλονίκης
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by emk.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, KERBEROS, giogud
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25445 από andros
Απαντήθηκε από andros στο θέμα Απ: Group Buy pellet 2012
Καλησπερα στο forum.

Εκ του αποτελεσματος φαινεται οτι αυτη η προσπαθεια λειτουργησε προς οφελος τωμ μελων και αξιζε. Εγω μαζι με αλλα 2 μελη παραγγειλαμε 14 τονους Golden Nuggets για την περιοχη του Περιστεριου στην Αθηνα. Οι 10 τονοι για εμενα με την προοπτικη να βγαλουμε 2 χειμωνες. Κανενα παραπονο απο τον giogud της hellenicecofuel, αψογος. Μονη παρατηρηση οτι η μπαλετα εχει διαστασεις 1μ x 1.2μ. Η τιμη βγηκε στα 293€ η παλλετα των 990κιλων, και θα εβγαινε στα 285€ αν δεν ειχα ενα απροοπτο με την μεταφορικη. Μολις ρυθμιστει και το συστημα με το καλο, θα ανεβασω και φωτογραφιες του στριμωγμενου μου πια λεβητοστασιου και της γεματης πια πελλετ πυλωτης μου.
Jnet συγχαρητηρια για την συνεχη υποστηριξη της ολης προσπαθειας και ευχομαι ζεστο χειμωνα σε ολους.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by andros.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, giogud
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ