Thermiki Pellet Aero 10

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165833 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Thermiki Pellet Aero 10
Πρεπει να μπεις με κωδικο στο κρυφο μενου να αλλαξεις αυτο το χρονο .γραψε ενα εμαιλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165938 από vester
Απαντήθηκε από vester στο θέμα Thermiki Pellet Aero 10
Ευχαριστώ για την προθυμία και την αμεσότητα ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ!
Δεν απάντησα γιατί από Πέμπτη άρχισε να μου βγάζει διάφορα άλλα και χθές αφού έκαψε ασφάλεια (ένα τσαφ ακούστηκε απ' την σόμπα) μετά την αντικατάστασή της έκαψε και πλακέτα. Ούτε 20 μέρες λειτουργίας... Περιμένω απ' τον προμηθευτή νέα πλακέτα (η παλιά επιστρέφει για διερεύνηση). Και βλέπουμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165939 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Thermiki Pellet Aero 10
Σε εχασα αλλα γιατι να καψει ασφαλεια?????? και μετα πλακετα θεμα????????????εκανε κεραυνους τι συνεβηκε?τελος παντων θα σου πουνε απο την εταιρια αλλα για να καει η πλακετα η αστοχια υλικου η κατι βραχυκηκλωσε και την εφαγε.περιμενε απαντησεις και πες μας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165989 από vester
Απαντήθηκε από vester στο θέμα Thermiki Pellet Aero 10
Καλησπέρα και πάλι. Μου έστειλαν άμεσα την πλακέτα και προς το παρόν όλα καλά. Ούτε κεραυνοί, ούτε ηλεκτρομαγνητικές καταιγίδες. Στα καλά καθούμενα. Απο την εταιρεία είπαν ότι συμβαίνουν αυτά με τις πλακέτες. Έχω βέβαια πολύμπριζο ασφαλείας και μέχρι τώρα δεν είχα θέμα με μια καμιά συσκευή. Όταν παραλάβουν την πλακέτα λογικά θα δουν τι φταίει. Εξυπηρετικότατος πάντως ο Thermogatz!
Ερώτηση: ο βερμικουλίτης δεν θα έπρεπε να δημιουργεί μια στεγανότητα στον χώρο καύσης? Το λέω γιατί ο δικός μου δίπλα απο το ποτηράκι δεξιά κι αριστερά μέχρι τη βάση έχει κενό περίπου 1 εκατοστό με τα πλαϊνά. Μήπως πάει στάχτη σε μέρη που δεν θα έπρεπε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165991 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Thermiki Pellet Aero 10
Ρωτησε την εταιρια που το κατασκευαζει θα ξερουν να σου πουνε περισσοτερα απο εμας!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #166048 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ