Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116029 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Μιας κ βλεπω τον Σταυρο(Stoikon) να ειναι κ παλι μαζι μας(παντα σιδερενιος φιλε :cheer: ) θελω να τον ευχαριστησω για την βοηθεια του στο να μου ξεδιαλυνει καποιες μικρολεπτομερειες για την ρυθμιση της HP 22.
Να εισαι παντα γερος Σταυρο για να βοηθας το φορουμ μιας κ στις κινεζικες εισαι "μανα"! :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116031 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Και που το προβλημα βρε με τις τρυπες στην χοντρη λαμαρινα?

Θα ξεκινησεις με μικρο τρυπανι και θα μεγαλωνεις νουμερο μεχρι να φτασεις στο Φ που θελεις! Υποψιν θα λυπαινεις και ψυχεις το τρυπανι που θα εχεις πολυ τακτικα,ε! ή ια τπ βουτας σε σαπουνελαιο ή θα ψεκαζεις την ωρα που τρυπας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116037 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

stergiosbik έγραψε: Μιας κ βλεπω τον Σταυρο(Stoikon) να ειναι κ παλι μαζι μας(παντα σιδερενιος φιλε :cheer: ) θελω να τον ευχαριστησω για την βοηθεια του στο να μου ξεδιαλυνει καποιες μικρολεπτομερειες για την ρυθμιση της HP 22.
Να εισαι παντα γερος Σταυρο για να βοηθας το φορουμ μιας κ στις κινεζικες εισαι "μανα"! :lol:


Φίλε Στέργιο σε ευχαριστώ για τις ευχές και θα τα λέμε πάλι στο φόρουμ. Όσο για την κινέζα, το καλοκαίρι με το πρόβλημά υγείας που μου προέκυψε δεν την καθάρισα. Τώρα που γύρισα στο σπίτι έπρεπε να έχω 23-25 βαθμούς θερμοκρασία. Πάτησα το έντερ και η κινέζα δούλεψε απροβλημάτηστα. ;) :cheer:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116038 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

kosmidis80 έγραψε: Και που το προβλημα βρε με τις τρυπες στην χοντρη λαμαρινα?

Θα ξεκινησεις με μικρο τρυπανι και θα μεγαλωνεις νουμερο μεχρι να φτασεις στο Φ που θελεις! Υποψιν θα λυπαινεις και ψυχεις το τρυπανι που θα εχεις πολυ τακτικα,ε! ή ια τπ βουτας σε σαπουνελαιο ή θα ψεκαζεις την ωρα που τρυπας


Το εκανα ηδη ετσι Θοδωρε.
Απλως εψαχνα για καμμια αλλη λυση γιατι ηθελε παραπανω δουλεια σε σχεση με το βιδωμα σε ξυλο κ βαριομουν! :evil: :evil: :evil:
Την βρηκα ομως την λυση.
Εβαλα το φιλαρακι να τρυπαει κι εγω εριχνα σαπουνονερο! :lol: :lol: :lol:
Σιγα που θα μου την γλιτωνε. :evil:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117079 από pannarab
Απαντήθηκε από pannarab στο θέμα Re:Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Παιδιά καλησπέρα. Αν κατά τη διάρκεια λειτουργίας της σόμπας, ανοίξω την πόρτα και απομακρύνω την στάχτη που έχει μαζευτεί μέσα στο ποτηράκι και την ξανακλείσω, θα σταματήσει η σόμπα;

Sent from my ST15i using Tapatalk
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by pannarab.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117090 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Re:Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Καλησπέρα και συγνώμη για την όποια διακοπή στις κουβέντες σας.
Βλέπω ένα θέμα με τίτλο κινέζικη αερόθερμη σόμπα και 114 σελίδες.
Εχω και έναν φίλο που ψάχνεται για την θέρμανσή του.
Αλλά πως να διαβάσω ένα θέμα που αν και φαίνεται τόσο ενδιαφέρον δεν μπορώ να καταλάβω παρότι έχω φτάσει στην σελίδα 6 για ποιά σόμπα μιλάτε?
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πεί για ποια σόμπα, ποιό μοντέλο τεσπα μιλάτε?
και μια και ίσως να είναι και άλλοι σαν και εμένα μήπως να αλλαχτεί λίγο ο τίτλος?
(ευχαριστώ και σόρρυ ξανά για την διακοπή)


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.168 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ