Λέβητας πύρινο ξύλο

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179131 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πύρινο ξύλο
Πυρηνοξυλο χωρις πετρωματα δεν εχει φιλε εγω καιω αμυγδαλο και να φανταστεις εχω οχι σαν του πυρηνοξυλου αλλα εχω ακομα και το καθαρο κουκουτσι ο τραχανας ενα ελαχιστο θα το κανει υπομονη και επιμονή θελει και θα τον μαθεις να τον παιζεις στα δαχτυλα εύχομαι ο λεβητας σου να εχει ευκολο καθαρισμα και με τη πρωτη ευκαιρια παρε και μια σκουπα σταχτης θα σου κανει τη ζωη πιο ευκολη........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179135 από Vagoskriti
Απαντήθηκε από Vagoskriti στο θέμα Λέβητας πύρινο ξύλο
Να σαι καλά φιλε μου.έψαξα και δε βρήκα εδώ αμύγδαλο.. δε ξέρω αμα φέρνουν κρητη. Τώρα έβαλα 7’’ να δίνει και 35’’ αναμονή.. και είναι πιο σφαίρα στο ζέσταμα.. μια ερώτηση μόνο να κάνω.. ξέρεις από μαγνητική ηλεκτροβανα.;ένα εξάρτημα που ανοιγοκλείνει για να περνάει νερό από το λέβητα,για να ζεσταίνω το νερό στο ηλιακό ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179136 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πύρινο ξύλο
Ηλεκτροβανες βαζουν σε διαφορετικα σπιτια σε συνδεση με θερμοστατη για αυτονομια εσυ απ'οτι καταλαβαίνω θελεις να δινεις εντολη στην ηλεκτροβανα να ανοιγει οταν θελεις να στελνει τα ζεστα νερα στον ηλιακο για να ζεστάνει.Το θεμα ειναι αν ο ηλιακος ειναι πολυ ψηλα θα τα παει τα νερα η θα χρειαστείς εξτρα κυκλοφορητη?Φιλε μου αυτο θα στο απάντηση ενας υδραυλικος της προκοπής σε ξενα λημέρια δεν μπαινω γιατι θα σε παρω στο λαιμο μου αλλο εχω δουλεψει οτι υλικο υπαρχει και το ρεγουλαρο και αλλο ξερω αλλα δεν ξερω και τα κανω ολα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179137 από Vagoskriti
Απαντήθηκε από Vagoskriti στο θέμα Λέβητας πύρινο ξύλο
Ναι σίγουρα,έχω βάλει ένα τέτοιο. Απλα δε ξέρω εργοστασιακά οταν ειναι συνδεμένο,ειναι κλειστό;ή ανοικτό; 
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179138 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πύρινο ξύλο
Το ακους ανοιγει και κλεινει οταν δίνεις εντολη  τωρα στο τεχνικό κομμάτι αν το ξεβιδωσεις βλεπεις την κίνηση αλλα αν δεν ξερεις μην το πειράζεις     

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179139 από Vagoskriti
Απαντήθηκε από Vagoskriti στο θέμα Λέβητας πύρινο ξύλο
Σε ευχαριστω πολύ φίλε μου 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ