Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4885 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet

kostass έγραψε: καλησπέρα σε όλους τους φίλους, διαβάζω τα σχόλια όλων των φίλων και βλέπω οτι η συζήτηση καταλήγει στην τίμη!!!!!
επειδη εχω δοκιμάσει ολους τους μεγάλουσ κατασκευαστεσ νομίζω πανω κατω όλοι ιδιοι ειναι
απο 200ε τον νοεμβριο και 240 προσ τα τελη και 280 αρχες δεκεμβριου και φτασαμε τωρα 300-320
βρηκα πελλετ απο ηλιοσπορο με 200ε τον τονο και ησυχασα!!!!εχω βεβαια περισσοτερη σταχτη αλλα στα 100 ε διαφορα δεν πειραζει!!!δεν ξερω πως και καει στους λεβητεσ που εχουν τον καυστηρα μεσα αλλα στο δικο μου εχω ενα ferrolli και ειμαι πολυ ευχαριστημένοσ με το μηχάνημα και το πελλετ.
προσωπικη μου αποψη φτηνώ και να καει καλα
οποιος φιλοσ θελει δειγμα να τον στειλω ειμαι βέροια


Πες μας και απο που βρε αδελφε να αγορασουμε κ εμεις..

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4901 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

PELLET-SHOP έγραψε: Καλημέρα και καλή χρονιά!!
Οι τιμή τόνου από το κατάστημα αυτή τη στιγμή είναι στα 270€.Για σακουλάκι των 15 κιλών η τιμή είναι στα 4,30 το τεμάχιο.
Για εσάς κ. Μαρία,ρώτησα την μεταφορική πού συνεργάζομαι και η τιμή βγαίνει περίπου στα 320€-330€ ο τόνος για παράδοση στην πόρτα σας(μου φάνηκαν πολλά γι'αυτό δεν σας ενημέρωσα).
Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες καλέστε με στο τηλέφωνο.
Σας ευχαριστώ πολύ
Με εκτίμηση
Βαξεβάνης Γιάννης


Δηλαδή αυτό δεν είναι πρόβλημα; Να ξέρουμε....
Μάλιστα........
Η δική μου ανάρτηση ενόχλησε;
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4902 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Δηλαδή αυτό δεν είναι πρόβλημα; Να ξέρουμε....
Μάλιστα........
Η δική μου ανάρτηση ενόχλησε;


What :huh:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4903 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

PELLET-SHOP έγραψε: Καλημέρα και καλή χρονιά!!
Οι τιμή τόνου από το κατάστημα αυτή τη στιγμή είναι στα 270€.Για σακουλάκι των 15 κιλών η τιμή είναι στα 4,30 το τεμάχιο.
Για εσάς κ. Μαρία,ρώτησα την μεταφορική πού συνεργάζομαι και η τιμή βγαίνει περίπου στα 320€-330€ ο τόνος για παράδοση στην πόρτα σας(μου φάνηκαν πολλά γι'αυτό δεν σας ενημέρωσα).
Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες καλέστε με στο τηλέφωνο.
Σας ευχαριστώ πολύ
Με εκτίμηση
Βαξεβάνης Γιάννης


Δηλαδή αυτό δεν είναι πρόβλημα; Να ξέρουμε....
Μάλιστα........
Η δική μου ανάρτηση ενόχλησε;


www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...48&id=4853&Itemid=53

Δεν ενόχλησε έχει πάει στην αντίστοιχη ενότητα με τις προσφορές. Δεν σβήστηκε.

Επιπλέον ο κύριος Βαξεβάνης προσέφερε στην κλήρωση του Forum ενώ εσείς όταν κληθήκατε δεν απαντήσατε σε σχετικό μήνυμα. Όσο περισσότερα προσφέρετε τόσο περισσότερο προβαλλόσαστε στο energ.

Επιπλέον το energ δεν θα γίνει το δελτίο τιμών του κάθε ενός(εννοούμε να μπαίνει ο κάθε έμπορος και να αναρτά τον τιμοκατάλογο του).
Αυτό θα το κάνουν τα μέλη με την πληροφόρηση που θα έχουν από την αγορά.
Εσείς αν θέλετε μπορείτε να στείλετε μια ειδική τιμή για τα μέλη του energ στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Οι διαχειριστές θα κρίνουν κατά πόσο αυτή η τιμή είναι όντως ειδική και θα προχωρήσουν σε άνοιγμα θέματος για Group Buy δηλαδή ομαδική αγορά. Αυτά θα τα βλέπουν μόνο μέλη του energ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4904 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
Ειναι η πρωτη φορα που μιλησα για την εταιρια και μαλιστα εξηγουσα και 2 πραγματα σε καποιον που ειχε προβλημα. Σεβαστοι οι κανονες. Αλλα ή αυστηρα για ολους ή μικρή ανοχη σε ολους. Τιμες πελλετ ειναι το θεμα και ειπα και τις τιμες.
Τελος παντων. Ας μη το κουραζουμε. Δεν ειναι δικαιο για τους αλλους.
Ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4905 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

giogud έγραψε: Επιπλέον ο κύριος Βαξεβάνης προσέφερε στην κλήρωση του Forum ενώ εσείς όταν κληθήκατε δεν απαντήσατε σε σχετικό μήνυμα.


Αχα :cheer:

Κράτα γερά admin......δύσκολη η διαχείριση τέτοιου φόρουμ. ;)

Υ.Γ. ..... αδιαφόρησαν να απαντήσουν σε μια ολόκληρη κοινότητα :angry: και εγώ περιμένω ακόμα απάντηση :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.437 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ