Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4906 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε:

jnet έγραψε:

giogud έγραψε: Επιπλέον ο κύριος Βαξεβάνης προσέφερε στην κλήρωση του Forum ενώ εσείς όταν κληθήκατε δεν απαντήσατε σε σχετικό μήνυμα.


Αχα :cheer:

Κράτα γερά admin......δύσκολη η διαχείριση τέτοιου φόρουμ. ;)

Υ.Γ. ..... αδιαφόρησαν να απαντήσουν σε μια ολόκληρη κοινότητα :angry: και εγώ περιμένω ακόμα απάντηση :woohoo: :woohoo:


-Δεν ηθελα να συνεχισω, αλλα...
Την περιοδο εκεινη ειχα κανει μια αναφορα για κατι που ειχε γραφτει. Την επομενη μερα ο χρηστης ηξερε χαρτι και καλαμαρι οτι εγω ειχα κανει την αναφορα. 2 μερες μετα μου ζητησατε προσφορα.....


-Πανω σε ποιο θεμα δεν σας απαντησαμε;


-Θα ηθελα η κουβεντα να ληξει εδω. Δεν θελω να ερχομαι σε αντιπαραθεση.

Ευχαριστω.

Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4922 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

mastoras έγραψε:

jnet έγραψε:

giogud έγραψε: Επιπλέον ο κύριος Βαξεβάνης προσέφερε στην κλήρωση του Forum ενώ εσείς όταν κληθήκατε δεν απαντήσατε σε σχετικό μήνυμα.


Αχα :cheer:

Κράτα γερά admin......δύσκολη η διαχείριση τέτοιου φόρουμ. ;)

Υ.Γ. ..... αδιαφόρησαν να απαντήσουν σε μια ολόκληρη κοινότητα :angry: και εγώ περιμένω ακόμα απάντηση :woohoo: :woohoo:


-Δεν ηθελα να συνεχισω, αλλα...
Την περιοδο εκεινη ειχα κανει μια αναφορα για κατι που ειχε γραφτει. Την επομενη μερα ο χρηστης ηξερε χαρτι και καλαμαρι οτι εγω ειχα κανει την αναφορα. 2 μερες μετα μου ζητησατε προσφορα.....


-Πανω σε ποιο θεμα δεν σας απαντησαμε;


-Θα ηθελα η κουβεντα να ληξει εδω. Δεν θελω να ερχομαι σε αντιπαραθεση.

Ευχαριστω.



giogud αν δεν δημιουργω προβλημα, αν εχεις σχεση αμεση ή εμμεση με Λιτοχωρο στειλε ενα μαιλ,
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Eαν ενοχλει μετα admin σβηστο..


Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4928 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
διαπιστώνω ότι υπάρχει μιά σημαντική ανάγκη για όλους τους χρήστες- κατόχους συστηματων πελλετ, αυτή της ανάγκης ρυθμίσεων για καυσιμο ακόμα και της ίδιας εταιρείας, άλλης παρτίδας.
Είναι λοιπόν απαραίτητο όσοι ασχοληθούν (μάλλον περισσότερο οι κάτοχοι σόμπας) με τη καυση πελλετ, να γνωρίζουν τις παραμέτρους λειτουργίας.
Καθώς δεν είναι εφικτή η διαρκής προσέλευση τεχνικού για ρυθμίσεις, καλό είναι σε συννενόηση με τους πωλητές καυσίμων πελλετ, να μπορούν να έχουν πληροφόρηση (όσο γίνεται) για το πελλετ.
Στην εταιρεία που ανέφερα παραπανω πήγα ψάχνοντας από το ιντερνετ, χωρίς προηγούμενη σχέση και με ενημέρωσαν για πρώτη φορά περισσότερο για τα πιθανά προβλήματα που θα έχω, αλλά και την ανάγκη γι αλλαγή ρυθμίσεων.
Η αποτυχία να καεί σωστά το πελλετ οξιάς (μου έιχε αναφερθεί) μετά από 4-5 ώρες (υποδειγματικά μέχρι εκεί) πιθανόν οφείλεται στη δικιά μου σόμπα και δεν είναι κάτι γενικό (αν και πραγματικά δε καταλαβαίνω γιατί το κλινκερ δημιουργείται μετά κι όχι απ την αρχή- δεν είμαι τεχνικός...)
Άρα και λόγω της πραγματικά χαμηλότερης απάιτησης σε καυσιμο, αν μπορέι να καεί σωστά, είναι μιά λύση πολύ οικονομικότερη.
μιά δοκιμή θα πείσει λοιπόν όποιον ενδιαφέρεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4939 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Για τις αντιπαραθέσεις παιδιά η λύση είναι το ξεχωριστό θέμα (topic), αλλιώς θα παρεξηγούμαστε συνεχώς. Όλα λύνονται με καλή διάθεση.
Πάμε παρακάτω...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4958 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet
Μαύρα κοράκια με νύχια γαμψά :lol:

Ήρθε η ώρα να στήσουμε και την οικονομία της Βουλγαρίας..... μετά την Αλβανία. :angry:

Για την Κίνα δεν συζητώ, μεγάλη η συμβολή μας στην αναδυόμενη νέα υπερδύναμη.

Και να γνωρίζετε ότι φοροδιαφυγή δεν υφίστατο.......διακρατικές συμφωνίες γαρ ;)

Υ.Γ. mastoras ο γραφικός .......Komodos ο φιλεύσπλαχνος "βλέπε Μονομάχος" :P
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4959 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές pellet
δηλαδη θελετε να πειτε οτι εαν παραγγειλω πελλετ κοψω τιμολογιο στο αφμ του ξενοδοχειου ειμαι φοροφυγας?

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.384 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ