Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4961 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Νομίζω ότι τέτοιες συζητήσεις είναι καλό να γίνουν κατ' ιδίαν.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4962 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Νομίζω ότι τέτοιες συζητήσεις είναι καλό να γίνουν κατ' ιδίαν.


ωραια λοιπον ασ σβησει ο admin τα παντα..
ζητω συγνωμη αν προσβαλα καποιους..

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4963 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Μωρέ κανέναν δεν πρόσβαλες, απλά πολλά ποδάρια έχει ο διάολος.
Στις κατά τόπους συναντήσεις θα πούμε περισσότερα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4974 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε: Μαύρα κοράκια με νύχια γαμψά :lol:

Ήρθε η ώρα να στήσουμε και την οικονομία της Βουλγαρίας..... μετά την Αλβανία. :angry:

Για την Κίνα δεν συζητώ, μεγάλη η συμβολή μας στην αναδυόμενη νέα υπερδύναμη.


Ασχολείσαι με τα ψίχουλα και σου διαφεύγει το ψητό. Η πραγματική συμβολή των Ελλήνων στις ξένες οικονομίες βρίσκονται στις κτηματαγορές του Λονδίνου, στις καταθέσεις της Ελβετίας, σε off shore ανά τους ωκεανούς κτό. Και όλα αυτά νόμιμα. Και μας πείραξε το ΦΠΑ του πέλλετ, επειδή το χρησιμοποιεούν οι εργαζόμενοι, που είναι και παράνομο ως προς το ποσοστό.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4978 από THS
Απαντήθηκε από THS στο θέμα Τιμές pellet
Το έχω χρησιμοποιήσει πριν 2 χρόνια με εξίσου καλά αποτελέσματα. Εκτοτε δεν το ξαναβρήκα στην αγορά. Από που το προμηθεύτηκες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #4979 από THS
Απαντήθηκε από THS στο θέμα Τιμές pellet
Αν είπα ψέμματα σε κάτι εδώ είμαστε να το διευκρινήσουμε. Θυμάσαι τις μεταξύ μας συζητήσεις και την αγωνία μου για την ευρύτερη χρήση του καυσίμου. Δεν είμαι αλεξιπτωτιστής στο χώρο και στηρίζω τη χρήση του πέλλετ όπου και να βρεθώ. Η επίθεση δεν προέρχεται από εμένα, αλλά από τους ίδιους που προμηθεύεις το καύσιμό σου και το χαρακτηρίζουν "βουλγάρικο" και όχι τόσο καλής ποιότητας, αν και το ζητούν 330€/τόνο(βλέπε Μπόλαρης). Επίσης οι καταστάσεις έχουν δυσκολέψει και ο καθένας προσπαθεί να επιβιώσει. Λόγο πρέπει να δώσουν όσοι "διαχερίζονται" την αγορά με τρόπο που τεχνητά δημιουργεί ελλείψεις και φουσκώνει τις τιμές. Δεν είμαι έμπορος και δεν με αφορούν τα παιχνίδια του εμπορίου. Κύττα να προστατέψεις τόσο το πέλλετ όσο και τους καταναλωτές. Εγώ το πολύ πολύ να χάσω λίγα €. Γνωρίζεις την αγωνία μου να διαδώσω και να εξασφαλίσω τη χρήση του.

Nasikas έγραψε:

THS έγραψε: Στην προηγούμενη δημοσίευση, δεν ανέφερα ότι οι τιμές είναι χωρίς ΦΠΑ.

Οποιος θέλει απόδειξη το βλέπουμε


Φίλε Θωμά
Ευχαριστώ για την επίθεση που μου έκανες. Τιμή μου.
Αν τυχόν επιθυμείς την αλήθεια, τηλεφώνησέ με.

Πάντως να ξέρεις, έχω χρέος να συνεχίσω τον αγώνα που άρχισα πέρυσι απέναντι στα δεκάδες μάυρα (χωρίς ΦΠΑ) φορτία λεβήτων, σομπών, και πέλλετ.
Θέμα συνείδησης ειναι για μένα. Είμαι 33 χρόνια στην αγορά και χωρίς τιμολόγιο δεν έχω δώσει ούτε καρφίτσα.
Και ενημέρωσε τους παράνομους εκεί, ότι δεν τους φοβάμαι, παρά τις απειλές.

Και όποιος συνφορουμίτης θεωρεί ότι είναι σωστό να κινείται η αγορά χωρίς τιμολόγια, ας μου επιτεθεί.

Χαιρετισμούς στον Φωτη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.416 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ