Θερμομόνωση

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #108393 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Θερμομόνωση
Αντε ρε και με τρέλανες .......... :lol:

Μην μου πεις ότι και τα γύψινα τα πέρασες μόνο σου ? :huh:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #108405 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Θερμομόνωση
Κι όμως, μόνος μου τα πέρασα.
Έχεις δίκιο όμως για την δυσκολία. Είναι με διάφορα η πιο σπαστική δουλειά. Θέλει πολύ μεγάλη υπομονή και επιμονή. :angry:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #108435 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Θερμομόνωση
Loipon παιδες σε λιγο καιρο εγκρινεται το εξοικονομω και θελω να κανω μονωση.Αν εχει κανεις να προτεινει κανα καλο συνεργειο με το οποιο εχει συνεργσαστει δεκτες οι προσφορες στο mail μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #108468 από pannarab
Απαντήθηκε από pannarab στο θέμα Θερμομόνωση

mastoras έγραψε: Δυστυχώς Παντελή αυτό φοβάμαι......δηλαδή είμαι σίγουρος. :(

Είναι πολύ καινούργιο πράγμα, και δεν έχει δουλέψει καθόλου.

Παρόλα αυτά έχουν πολύ καλή τηλ εξυπηρέτηση, και είναι φιλότιμα τα παιδιά να βοηθήσουν όσο μπορούν. Πάρε τους τηλ, και ζήτα το κοντινότερο σημείο πώλησης στην περιοχή σου.


Πήρα τηλέφωνο....είχες δίκιο. Δεν υπάρχει μεταπωλητής. Μόνο μέσω του e-shop τους. Δυσκολεύει το πράγμα....+15€ τα δικά τους μεταφορικά μέχρι το πρακτορείο της επιλογής μου + τα μεταφορικά του πρακτορείου που θα μου τα φέρει στο σπίτι = :sick:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #108470 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Θερμομόνωση
Δες στο ΛΜ ή πάρε τηλέφωνο. Έχω την εντύπωση ότι τα εμπορεύονται.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pannarab

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #108471 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Θερμομόνωση
Οκ Παντελή.

Θα πας στην επόμενη λύση, που είναι περίπου το ίδιο πράγμα, αλλά πολύ φθηνότερα αφού θα το εφαρμόσεις και μόνο σου. ;)

Υπάρχει ένα θαυματουργό υλικό που λέγεται ROFIX προορίζεται για εξωτερική τοιχοποία, αλλά δεν τρέχει τίποτα εάν το τοποθετήσεις και από μέσα. Είναι φελιζόλ γραφιτούχο, με ενσωματωμένη την μπροστά επιφάνεια του με [ELAPOR] 1 Εκατοστού.
Αυτή η σκληρή επιφάνεια, σου δίνει την δυνατότητα, για εφαρμογή οιοδήποτε είδους επίχρισματος, ακόμα και ταπετσαρία τοίχου. ;)
Απλά δεν είναι για να το κοπανάς με γουδόχερο, η να προσπαθείς να κρεμάσεις επάνω πράγματα πχ πίνακες, ράφια κτλ.

Το έχει η Καμινοτεχνική και το δίνουν 15ευρώ το τετραγωνικό. Το μεταφέρεις με το ΙΧ και από εκεί και πέρα όλα είναι ακόμα πιο εύκολα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pannarab, vag1234, Stavrax

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.219 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ