Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #37469 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Απ: Primus 45

mavil34 έγραψε: ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΣΥΝΔΕΣΑ ΤΟ PRIMUS34 ΚΑΙ ΚΑΙΩ ΠΕΛΛΕΤ ΜΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΑΒΙΛ. ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ.

mavil34 γραφουμε με μικρα σε παρακαλω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #37526 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Απ: Primus 45

dimosmav έγραψε: Του mavil είναι συνδεδεμένη 1μ πιο πάνω. Θα δοκιμάσω την απομόνωση της εισαγωγής καμινάδας πετρελαίου. Ελπίζω να λυθεί έτσι το θέμα. Ευχαριστώ και αν χρειαστεί θα επανέλθω.


Απο καταναλωση πως παει?Οπως θα διαβασες καποιοι φιλοι μιλανε για υπερβολικα μεγαλες καταναλωσεις. Ποσα μετρα ειναι ο χωρος που ζεσταινει ο λεβητας?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #37527 από bavel
Απαντήθηκε από bavel στο θέμα Απ: Primus 45
φίλε dimosmav το ίδιο πρόβλημα παρατήρησα& εγώ εχθές αλλά το απεδωσα στο ότι έβαλα πυρηνοξυλο για να το δούμε λίγο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #37534 από mavil34
Απαντήθηκε από mavil34 στο θέμα Απ: Primus 45
Χθές λειτούργησα πρώτη φορά τον primus 34. Το πρωί που ζήτησα πάλι απο τον θερμοστάτη παρατήρησα ότι η καύση στην εστία γινόταν απο το βάθος της εστίας εκεί που βγαίνει ο κοχλίας. Είναι φυσιολογικό ή πρέπει να αλλάξω κάτι στις ρυθμίσεις? Ευχαριστώ για όποιον γνωρίζει κάτι για το θέμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #37542 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Απ: Primus 45
ΠΑΠΑΣ

Απο καταναλωση πως παει?Οπως θα διαβασες καποιοι φιλοι μιλανε για υπερβολικα μεγαλες καταναλωσεις. Ποσα μετρα ειναι ο χωρος που ζεσταινει ο λεβητας?

Για κατανάλωση δεν μπορώ να πω ακόμα. Αν δε σταθεροποιηθεί ο καιρός λίγο δύσκολο να πεις. Το σπίτι μου είναι 120τμ 8ετίας περιοχή Καρδίτσας(κάμπος).
bavel

φίλε dimosmav το ίδιο πρόβλημα παρατήρησα& εγώ εχθές αλλά το απεδωσα στο ότι έβαλα πυρηνοξυλο για να το δούμε λίγο

Υπό παρακολούθηση. Θα μας φάει ο ποδαρόδρομος :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #37553 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Απ: Primus 45

dimosmav έγραψε: ΠΑΠΑΣ

Απο καταναλωση πως παει?Οπως θα διαβασες καποιοι φιλοι μιλανε για υπερβολικα μεγαλες καταναλωσεις. Ποσα μετρα ειναι ο χωρος που ζεσταινει ο λεβητας?

Για κατανάλωση δεν μπορώ να πω ακόμα. Αν δε σταθεροποιηθεί ο καιρός λίγο δύσκολο να πεις. Το σπίτι μου είναι 120τμ 8ετίας περιοχή Καρδίτσας(κάμπος).
bavel

φίλε dimosmav το ίδιο πρόβλημα παρατήρησα& εγώ εχθές αλλά το απεδωσα στο ότι έβαλα πυρηνοξυλο για να το δούμε λίγο

Υπό παρακολούθηση. Θα μας φάει ο ποδαρόδρομος :)


Ειμαστε και γειτονες!Εγω εομαι περιοχη Τρικαλων.Σχετικα με την καταναλωση εχεις δικιο απλα ενδεικτικα ποσες ωρες περιπου τον δουλεψες και ποσο περιπου εκαψε.Επειδη τοσο ο hellas10 οσο και ο bavel αναφερουν ανεξηγητα μεγαλες καταναλωσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.241 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ