Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30610 από mk86

gounoman έγραψε: γεια σου μκ86. Απο που θα αγορασεις την invicta? είσαι απο Αθήνα? εγω ειμαι απο Λέσβο κια δεν εχουν ιδεα για αυτην την κασέτα. Εαν και έχω περιθώριο για ύψος 55 εκ.


οχι φιλε δεν ειμαι απο αθηνα...απο βορεια ειμαι οποτε θα την παρω απο θεσαλονικη...δεν ειναι κασσετα βεβαια..

ειναι αυτη που εχει 450 €.ειναι τζακι foyer..ετσι λεγεται..κ γω εδω το μαθα..μπορει μπροστα να εχεις 55 εκ αλλα μεσα στο τζακι να ειναι παραπανω..δες το διαφημιστικο απο τα leroy

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30632 από dimkap
σχετικά με τις διαστάσεις, οι υποδοχές της καμινάδας και των αεραγωγών μπορούν τοποθετηθούν εκ των υστέρων (βίδωμα μέσα από την εστία)? οπότε θεωρώ σαν απαιτούμενο ύψος 55 εκ. (αντί 61,5)


?
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30642 από Asteris
H καμινάδα ναι, οι αεραγωγοί όχι. Έτσι κι αλλιώς αν είναι να βάλεις αεραγωγούς, θα κάνεις τρύπες θες δεν θες στην τούβλινη φούσκα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30643 από dimkap

Asteris έγραψε: H καμινάδα ναι, οι αεραγωγοί όχι. Έτσι κι αλλιώς αν είναι να βάλεις αεραγωγούς, θα κάνεις τρύπες θες δεν θες στην τούβλινη φούσκα.


σωστά αλλά εγώ εννοώ για το πρέκι που υπάρχει στην εισοδο του τζακιού, εκεί υπάρχει πρόβλημα έχω ύψος 59εκ και ζητάει 61,5 εκ. Τι κάνω? ένας μάστορας μου είπε ότι δεν χωράει και ούτε μπορεί να σπάσει το πρέκι (3 εκ.) για να χωρέσει η εστία?
Για αυτό ρωτάω αν μπορεί να μπει μήπως η εστια χωρίς αυτά και να βοδωθούν εκ των υστέρων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30648 από Asteris
Δεν θα βάλεις αεραγωγούς, δεν είναι υποχρεωτικοί. Η απόληξη της καμινάδας βγαίνει, γίνεται 55cm και μετά την συνδέεις από μέσα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30653 από dimkap

Asteris έγραψε: Δεν θα βάλεις αεραγωγούς, δεν είναι υποχρεωτικοί. Η απόληξη της καμινάδας βγαίνει, γίνεται 55cm και μετά την συνδέεις από μέσα.



δλδ ξεχνω τους αεραγωγους? :ohmy:
την γκαντεμια μου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.177 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ