Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86066 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Στην κόντρα πάντως που προηγήθηκε 2 συμμετείχαν. Και οι 2 μίλησαν με άσχημο τρόπο, κατά την γνώμη μου.τέλος ασχολίας μου με το συγκεκριμένο θέμα

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86067 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

spyroskosmas έγραψε: Αν σου ζητούσα να τον αποκλείσεις, θα το έκανες;


Να αποκλείσω ποιόν και για ποιό λόγο ?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86070 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Νικο το ειπα μονο και μονο γιατι ολα τα ενεργα μελη χρειαζονται σ αυτη την φαση και δεν πρεπει να φυγει κανεις. Ακριβως λογο της κρισης που βλεπω και ειπα σε προηγουμενα μου ποστ.

Τα υπολοιπα απο το τηλ. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86071 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

theoilia έγραψε: Στην κόντρα πάντως που προηγήθηκε 2 συμμετείχαν. Και οι 2 μίλησαν με άσχημο τρόπο, κατά την γνώμη μου.τέλος ασχολίας μου με το συγκεκριμένο θέμα


Ναί άν το δείς γενικευμένα και χωρίς να το ψάξεις έτσι έγινε .Άν μπείς σε λεπτομέρειες πάλι ο ένας είχε δίκιο και μίλησε ευγενικά και έκανε 2 φορές συστάσεις για να γίνει το ίδιο και ο άλλος είχε άδικο και κάθε φορά απαντούσε με χειρότερο τόνο .

Έλα τώρα και απάντησέ μου εσύ στο εξής : Άν σε κάθε πράγμα που κάνεις και γράφεις ,συζητάς μετά 3 σελίδες για το άν έκανες καλά ή όχι ,πώς γίνεται να κάνεις συντονισμό ??

Δε θέλω να σε ειρωνευτώ ,δε θέλω να πώ έχει κάποιος δίκιο ή άδικο .Θέλω να συνυπάρχουμε ειρηνικά γιατί οι συντονιστές είναι εδώ για τα μέλη και αύριο θα είναι μέλη .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86076 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε: ...
Όσον αφορά τώρα το πάνω σκέλος ,το να λέει κάποιος πως κάτι δεν πάει καλά με το φόρουμ είναι σα να παραδέχεται πως η Ελλάδα περνάει κρίση .Το τι κάνουμε από δώ και πέρα μας λείπει και ψάχνουμε .

Οι λόγοι έχουν αναφερθεί πολλές φορές . Κορεσμός θεμάτων και κάλυψη αναγκών των μελών ,δυσαρέσκεια ίσως κάποιων από μερικούς νέους που συμμετέχουν πάρα πολύ και νιώθουν παραγκωνισμένοι και λοιπά .
...

Υπάρχει τέτοιο θέμα - πρόβλημα?


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86077 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Gdevil έγραψε: Υπάρχει τέτοιο θέμα - πρόβλημα?


Γιώργο το πόσο εκτιμώ την άποψη σου από την πρώτη μέρα που γράφεις δε λέγεται .Ειλικρινά πιστεύω πως εκφράζεσαι και πολύ σωστά και παραπάνω από ευγενικά . Το ότι έχεις -10 κάρμα δε σου λέει κάτι ?Ο Doom από τότε που έφυγε από συντονιστής έχει πέσει από το 42 στο 10 και συνεχίζεται ... Όχι ότι λέει κάτι αυτό ,περνάει όμως ένα μήνυμα δυσαρέσκειας δε βρίσκεις ?

Δε μπορώ να σου πώ με σιγουριά πως ισχύει γιατί δεν το έχω βιώσει ,πάντα χαίρομαι με νέα ενεργά άτομα ,αλλά την έχω ακούσει παραπάνω από μία φορά αυτή τη θέση

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.168 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ