Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86090 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Προσωπικά πάντως δεν πουλάω τίποτα..

τεσπα νομίζω χωρίς να θέλω να επεμβαίνω στα εσωτερικά σας ότι το θέμα εξαντλήθηκε..

Όσο για την χαμηλή επισκεψιμότητα του forum τις τελευταίες 10 ημέρες νομίζω ότι μεγάλο ρόλο έπαιξε και η ανακοίνωση της κυβέρνησης για πιθανή μείωση του ΕΦΚ στο πετρέλαιο θέρμανσης.. Τσίμπησε ο κόσμος και πολλοί θα περιμένουν να πέσει η τιμή του πετρελαίου (κατα την γνώμη μου δεν θα γίνει).. Οπότε θα σταματήσουν να ψάχνονται για κανένα εξάμηνο..

Ο άλλος λόγος είναι ότι πολλοί ιδιώτες μέλη έλυσαν τα θέματα τους και δεν ασχολούνται πλέον..

Άλλοι πάλι θα εμφανιστούν μόλις γίνει κανένα group buy το καλοκαίρι για καύσιμο ή καμία κλήρωση δώρου..

Εμένα πάντως μου αρέσει να διαβάζω διότι μαθαίνω συνέχεια..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα, GT, Sp4wN, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86093 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Αφού μωρέ κατά βάθος αγαπιόμαστε ... Γιατί μαλώνουμε ?? :P :lol: :lol: :lol:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86100 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Ε λοιπόν αυτό που κατάλαβα είναι πως κάποιοι,και ίσως πρώτα από όλους εγώ, κάνουμε την τρίχα τριχιά σε κάποιες περιπτώσεις .

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by theoilia.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT, stoikon, Sp4wN, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86101 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
GT χαλάρωσε, θεωρώ ότι ο κύριος λόγος που όλοι απευθύνονται σ'εσένα είναι επειδή εσύ μπορείς να απαντήσεις (τεχνικά μόνο εσύ έχεις τη δυνατότητα αυτή τη στιγμή).

Υποκειμενικά κρίνουμε όλοι, εκ του ασφαλούς κρίνουμε εμείς, οι απλοί χρήστες που δεν παίρνουμε μισθό από το forum :silly:.

Να απολογηθείς για το spam δεν πρέπει, ίσως όμως θα βοηθούσε να εξηγήσεις (τι, τζάμπα τα παίρνεις τα λεφτά? :woohoo: ). Όποιοι έχουν το θάρρος να συντονίζουν, πρέπει να λαμβάνουν υπ'όψην και την ιδιοσυγκρασία των μελών. Ο καθένας μας έχει τα χούγια του, πιστεύω οτι πρέπει να κρίνετε και βάση αυτού (πάντα εκ του ασφαλούς μιλάω, έτσι?)

Προσωπικά, ρώτησα για τον αποκλεισμό, δεν κατέθεσα άποψη, αν ούτε αυτό επιτρέπεται, ντροπή, αίσχος και όνειδος ναούμ :P
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Grecu_.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86109 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Grecu_ έγραψε: GT χαλάρωσε, θεωρώ ότι ο κύριος λόγος που όλοι απευθύνονται σ'εσένα είναι επειδή εσύ μπορείς να απαντήσεις (τεχνικά μόνο εσύ έχεις τη δυνατότητα αυτή τη στιγμή).


Επίκληση και στην αυθεντία και στο ήθος του συνομιλητή σε ένα !!

Like !!! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86112 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

spyroskosmas έγραψε:

GT έγραψε: Αποκλεισμός δύο ημερών για την αχαρακτήριστη συμπεριφορά σου.


Γιατί τον αποκλείεις; Επειδή διαφωνείτε;


Διάβασε το τλευταίο post του Παναγιώτη και θα καταλάβεις.

Άμα βρεθούμε σε ένα καφενείο να συζητάμε και αρχίσω να σου κουνάω το χεράκι έτσι , ή που θα πλακωθούμε στο ξύλο, ή που θα έρθει ο μαγαζάτορας και θα με βγάλει έξω. Αν ήταν της στιγμής και γενικά είμαι καλό παιδί κατά τα άλλα, θα μου πει "Έλα από Δευτέρα". Αν είμαι γενικά καλόπαιδο και κάνω όλη την ώρα φασαρία, θα μου και πει "Μην ξαναπατήσεις εδώ...". Θεωρώ ότι δεν φτάσαμε ακόμη εκεί, οπότε το διήμερο μπανάκι θα βοηθήσει τον Παναγιώτη να βγει να πιεί κάναν καφέ, χωρίς να τον σκοτίζουν οι αψιμαχίες εδώ μέσα...

Και μην νομίζετε ότι το να διατηρείς την τάξη είναι βίτσιο και γουστάρουμε να ρίχνουμε ban, θα φεύγανε τα μόνιμα τότε για ψύλλου πήδημα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stoikon, Βιομαζιστής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.142 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ