Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86117 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Grecu_ έγραψε: GT χαλάρωσε, θεωρώ ότι ο κύριος λόγος που όλοι απευθύνονται σ'εσένα είναι επειδή εσύ μπορείς να απαντήσεις (τεχνικά μόνο εσύ έχεις τη δυνατότητα αυτή τη στιγμή).

Υποκειμενικά κρίνουμε όλοι, εκ του ασφαλούς κρίνουμε εμείς, οι απλοί χρήστες που δεν παίρνουμε μισθό από το forum :silly:.

Να απολογηθείς για το spam δεν πρέπει, ίσως όμως θα βοηθούσε να εξηγήσεις (τι, τζάμπα τα παίρνεις τα λεφτά? :woohoo: ). Όποιοι έχουν το θάρρος να συντονίζουν, πρέπει να λαμβάνουν υπ'όψην και την ιδιοσυγκρασία των μελών. Ο καθένας μας έχει τα χούγια του, πιστεύω οτι πρέπει να κρίνετε και βάση αυτού (πάντα εκ του ασφαλούς μιλάω, έτσι?)

Προσωπικά, ρώτησα για τον αποκλεισμό, δεν κατέθεσα άποψη, αν ούτε αυτό επιτρέπεται, ντροπή, αίσχος και όνειδος ναούμ :P


Βρε Θόδωρα χαλαρός είμαι. Θα χαλάρωνα βέβαια ακόμα περισσότερο αν μου χάριζες ένα χρηματοκιβώτιο για να σιγουρεύω το μισθό μου :woohoo: από το φόρουμ, γιατί τα έχω χύμα και τα φοβάμαι! :P

Προσπαθούμε να λαμβάνουμε υπόψη τα πάντα, παρόλη τη δυσκολία.

Δε γίνεται όμως να γίνουν όλα τα χούγια ανεκτά από ένα σημείο και μετά και πιστεύω το καταλαβαίνεις και εσύ. Υπάρχουν και κάποια όρια, τα οποία θέλουμε και αφήνουμε αρκετά ψηλά, αρκούμενοι πολλές φορές σε διαγραφές ή επεξεργασίες post, συστάσεις. Αυτό θεωρείς ότι για κάποιους μπορεί να γίνεται εσαεί? Κάνει καλό στο φόρουμ?

Αυτοί στους οποίους αναφέρθηκα, το ξέρουν πολύ καλά γιατί γνωρίζουν ποιοι είναι το κίνητρό τους, άσχετα τι γράφουν. ;)

Η άποψη επιτρέπεται και επιβάλλεται, ειδικά όταν εκφράζεται καλοπροαίρετα και κόσμια. ;) :)


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86121 από Βιομαζιστής

Sp4wN έγραψε:
Γιώργο το πόσο εκτιμώ την άποψη σου από την πρώτη μέρα που γράφεις δε λέγεται .Ειλικρινά πιστεύω πως εκφράζεσαι και πολύ σωστά και παραπάνω από ευγενικά . Το ότι έχεις -10 κάρμα δε σου λέει κάτι ?Ο Doom από τότε που έφυγε από συντονιστής έχει πέσει από το 42 στο 10 και συνεχίζεται ... Όχι ότι λέει κάτι αυτό ,περνάει όμως ένα μήνυμα δυσαρέσκειας δε βρίσκεις ?

Δε μπορώ να σου πώ με σιγουριά πως ισχύει γιατί δεν το έχω βιώσει ,πάντα χαίρομαι με νέα ενεργά άτομα ,αλλά την έχω ακούσει παραπάνω από μία φορά αυτή τη θέση




Έχω χάσει σίγουρα αρκετά επεισόδια λόγω της απουσίας μου για αρκετές εβδομάδες από το forum αλλά θα ήθελα να εκφέρω κι εγώ την άποψη μου.
Ο Doom μου είναι συμπαθής. Παραφέρθηκε όμως λιγάκι νομίζω.
Ο Moderator από την άλλη φέρθηκε μάλλον εχθρικά. "Δεν είμαι φίλος σου να μου μιλάς έτσι".
Εγώ σαν Moderator δεν θα το έλεγα ποτέ. Δείτε την στάση του jnet. Δείτε πως συμπεριφέρεται. Δύσκολα να του αρνηθείς κάτι με τον τρόπο που το ζητάει και το συζητάει. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι θα μου πεις. Σίγουρα δεν είναι αλλά το να γινόμαστε καλύτεροι μιμούμενοι τα καλά στοιχεία κάποιου άλλου, δεν είναι μεμπτό.
Για το κάρμα τώρα. Το κάρμα δεν είναι αληθοφανής δείκτης προσφοράς κάποιου. Το κάρμα μπορεί να στο αφαιρέσει κάποιος που δεν σε χωνεύει. Ή κάποιος που τον ενοχλείς. Επαναλαμβανόμενα και κάθε 6 ώρες.
Το κάρμα μπορεί να αποκτηθεί εύκολα και όταν χαϊδεύεις αυτιά.
Μπορεί όμως και να αποκτηθεί με το σπαθί κάποιου.
Δεν είναι δυνατόν να βγάλεις ακριβές συμπέρασμα μόνο από αυτό. Απλά είναι ένα στοιχείο και όχι ένας αξιόπιστος δείκτης.
Για την ποινή των 2 ημερών αποκλεισμού.
Δεν είναι κάτι φοβερό και τρομερό. Βοηθάει να πέσουν οι τόνοι και να ηρεμήσουν τα πνεύματα. Να μην γίνει ο χώρος μπάχαλο. Ξαναλέω, ο Doom μου είναι συμπαθής.
Εν ολίγοις θα προτιμούσα ο διαχειριστής να το είχε διαχειριστεί λίγο καλύτερα και ο Doom να έκανε λιγάκι πίσω.
Όλοι θα ήμασταν ευχαριστημένοι.

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": aithio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86124 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

GT έγραψε: Βρε Θόδωρα χαλαρός είμαι. Θα χαλάρωνα βέβαια ακόμα περισσότερο αν μου χάριζες ένα χρηματοκιβώτιο για να σιγουρεύω το μισθό μου :woohoo: από το φόρουμ, γιατί τα έχω χύμα και τα φοβάμαι! :P

Προσπαθούμε να λαμβάνουμε υπόψη τα πάντα, παρόλη τη δυσκολία.

Δε γίνεται όμως να γίνουν όλα τα χούγια ανεκτά από ένα σημείο και μετά και πιστεύω το καταλαβαίνεις και εσύ. Υπάρχουν και κάποια όρια, τα οποία θέλουμε και αφήνουμε αρκετά ψηλά, αρκούμενοι πολλές φορές σε διαγραφές ή επεξεργασίες post, συστάσεις. Αυτό θεωρείς ότι για κάποιους μπορεί να γίνεται εσαεί? Κάνει καλό στο φόρουμ?

Αυτοί στους οποίους αναφέρθηκα, το ξέρουν πολύ καλά γιατί γνωρίζουν ποιοι είναι το κίνητρό τους, άσχετα τι γράφουν. ;)

Η άποψη επιτρέπεται και επιβάλλεται, ειδικά όταν εκφράζεται καλοπροαίρετα και κόσμια. ;) :)


Τόσα λεφτά παίρνεις, τζάμπα το θες το χρηματοκιβώτιο... :angry:

Δεν διαφωνώ μαζί σου (δεν εννοούσα αυτό πριν) και δεν έχω σκοπό να κρίνω τις αποφάσεις σας (εφόσον δεν τις θεωρώ κράχτες κι αυτό δεν έχει συμβεί ακόμα).
Συγκεκριμένα στο σημερινό, θεωρώ οτι αρπαχτήκατε χωρίς ουσιαστικό λόγο (σπόντα εσύ, σπόντα αυτός) και στο φινάλε ο μικρός ξέφυγε, οπότε δικαιολογείται και το μπαμ που έφαγε.

Αυτό που θέλω να τονίσω είναι οτι ο Παναγιώτης είναι ψείρας, μπορεί να γίνει τρομερά κουραστικός (για να το θέσω κόσμια) αλλά πάνω απ' όλα είναι καλοπροαίρετος.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Grecu_.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86126 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Προσωπικά ΔΕΝ αμφισβητώ οτι ειναι καλοπροαίρετος
ΑΛΛΑ
δε με υποχρεωνει κανεις να ανεχομαι τον ΤΡΟΠΟ του....
αν καταλαβαινεις τι εννοω...

πες με αν θες ακομα ακομα και γεροπαραξενο....

ποσο δε οτι θεωρώ ΟΟΟΟΟΛΗ αυτη τη κουβέντα περι του DOOM ως ΜΕΓΑ λαθος...
και για εμας και για κεινον.......

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86134 από sefis
Απαντήθηκε από sefis στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε: Αφού μωρέ κατά βάθος αγαπιόμαστε ... Γιατί μαλώνουμε ?? :P :lol: :lol: :lol:

γιατι τα καυγαδακια σε μια σχεση ειναι οτι το αλατοπιπερο στο φαγητο δινει αλλη γευση πως να το κανουμε...χεχεχε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86135 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Grecu_ έγραψε: Τόσα λεφτά παίρνεις, τζάμπα το θες το χρηματοκιβώτιο... :angry:

Δεν διαφωνώ μαζί σου (δεν εννοούσα αυτό πριν) και δεν έχω σκοπό να κρίνω τις αποφάσεις σας (εφόσον δεν τις θεωρώ κράχτες κι αυτό δεν έχει συμβεί ακόμα).
Συγκεκριμένα στο σημερινό, θεωρώ οτι αρπαχτήκατε χωρίς ουσιαστικό λόγο (σπόντα εσύ, σπόντα αυτός) και στο φινάλε ο μικρός ξέφυγε, οπότε δικαιολογείται και το μπαμ που έφαγε.

Αυτό που θέλω να τονίσω είναι οτι ο Παναγιώτης είναι ψείρας, μπορεί να γίνει τρομερά κουραστικός (για να το θέσω κόσμια) αλλά πάνω απ' όλα είναι καλοπροαίρετος.


Έχω έξοδα... :whistle: :P

Πολλές φορές πάνω στη συζήτηση θα υπάρξει ένταση, είναι αναπόφευκτο.

Το θέμα είναι πως το διαχειριζόμαστε.

Στο χέρι μας είναι να κρατηθούμε και να πέσουν οι τόνοι πριν ειπωθεί τίποτα χοντρό. Δεν είναι τίποτα ιδιαίτερα δύσκολο. Εκτός και αν δε θέλουμε ή έχουμε πρόβλημα τρόπων ή διαχείρισης θυμού ή ... ή ... δεν ξέρω τι άλλο.

Ε λοιπόν εγώ αυτά τα τυχόν προβλήματα του καθενός, δεν έχω καμιά διάθεση να τα λουστώ από κάποιο σημείο και μετά, ούτε φυσικά τα μπινελίκια.

Είμαστε πολιτισμένοι άνθρωποι και μπορούμε να κουβεντιάσουμε κόσμια.

Χωρίς βρισίδια, χωρίς ανθρωπάκια που επιδίδονται στο αρχαίο σπορ, ουσιαστικά εξυβρίζοντας και προσβάλλοντας.

Ο Παναγιώτης έχει θετικά στοιχεία που του αναγνωρίζω δημοσίως και του έχω πει και κατ' ιδίαν.

Η οξύθυμη συμπεριφορά του όμως και η λανθασμένη αντίληψη που δείχνει να έχει ενίοτε ότι "είσαι" εναντίον του, είναι μίγμα εκρηκτικό που δημιουργεί πρόβλημα.

Ε, αυτό το πρόβλημα εγώ θα το ανεχτώ μέχρι ενός σημείου. Δε θα κάτσω να σκύψω και το κεφάλι, όπως προφανώς συνιστούν κάποιοι φίλοι εδώ.

Προφανώς κάποιοι, όταν τους λένε μακάκα, σκύβουν το κεφάλι.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.145 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ