Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86164 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

spyroskosmas έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

spyroskosmas έγραψε: Αν σου ζητούσα να τον αποκλείσεις, θα το έκανες;


Να αποκλείσω ποιόν και για ποιό λόγο ?


Αν στη θέση του mod ήμουν εγώ, και είχα την ίδια κουβέντα με τον DOOM, και σου ζητούσα να τον αποκλείσεις για απρεπή συμπεριφορά, θα τον απέκλειες, ή τώρα επειδή τα έβαλε με έναν από τους mod τον αποκλείουμε;


αν ειχε και την αναλλογη προιστορια ειναι πολυ πιθανο...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86168 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Fokion έγραψε: Γιατι Μαστορα μου δεν ειμαστε με το μπλανκο πανω απο το φορουμ συνεχεια

εχουμε - ευτυχως ακομα - και δουλειες να κανουμε

γιατι "καλη τη πιστη " αφηνονται καποια πραγματα να "περασουν" στο Ντουκου ας το πουμε..


Φωκίων έχω πει "αφήστε τους συντονιστές να προσφέρουν" .....μια χαρά κάνετε την εθελοντική προσφορά "δουλειά" σας.

Κράζω μια μικρή μερίδα φίλων και μελών που βαρέθηκαν πλέον τα πάντα με την θεματολογία του φόρουμ, και το έχουν ρίξει στο ζεμπέκικο, και στις προσωπικές επιθέσεις. "Πίστα" όμως το energ.gr δεν είναι, και ούτε πρόκειται ποτέ να γίνει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86172 από spyroskosmas
Απαντήθηκε από spyroskosmas στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Asteris έγραψε: Διάβασε το τλευταίο post του Παναγιώτη και θα καταλάβεις.

Άμα βρεθούμε σε ένα καφενείο να συζητάμε και αρχίσω να σου κουνάω το χεράκι έτσι

, ή που θα πλακωθούμε στο ξύλο, ή που θα έρθει ο μαγαζάτορας και θα με βγάλει έξω. Αν ήταν της στιγμής και γενικά είμαι καλό παιδί κατά τα άλλα, θα μου πει "Έλα από Δευτέρα". Αν είμαι γενικά καλόπαιδο και κάνω όλη την ώρα φασαρία, θα μου και πει "Μην ξαναπατήσεις εδώ...". Θεωρώ ότι δεν φτάσαμε ακόμη εκεί, οπότε το διήμερο μπανάκι θα βοηθήσει τον Παναγιώτη να βγει να πιεί κάναν καφέ, χωρίς να τον σκοτίζουν οι αψιμαχίες εδώ μέσα...

Και μην νομίζετε ότι το να διατηρείς την τάξη είναι βίτσιο και γουστάρουμε να ρίχνουμε ban, θα φεύγανε τα μόνιμα τότε για ψύλλου πήδημα...


Δεν εξετάζω τι έκανε ο Doom. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει. Αλλού είναι το θέμα μου. Και εξηγούμαι...
Πόσα ποστ έκανε ο Doom έως ότου αποδειχθεί..σκάρτος;Πάνω ή κοντά στις 3.000. Ο ίδιος δεν είχε γίνει και mod; Με ποια κριτήρια έγινε mod; Αστέρη, το πρόβλημα είναι ότι κατ' εμέ ο Doom 1.Δικάστηκε, 2.Κρίθηκε ένοχος, 3.Επιβλήθηκε ποινή, 4. Τώρα εκτίει την ποινή
Καθαρά δημοκρατικές διαδικασίες δηλαδή.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86173 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Καλησπερα σας.Δεν αντεξα αλλο,γιατι βλεπω οτι λειτουργειτε με δυο μετρα και σταθμα,οταν υπαρχει διαφορα ενος μελους με εναν συντονιστη τον μπαναρετε,οταν μελος τους αποκαλει ολους τεμπεληδες και βλακες βγαινετε και χειροκροτατε πανηγυρικα,αλλα ξεχασα,καποιοι εμποροι εδω μεσα το εχουν κανει τσιφλικι τους,και εσεις σφυρατε κλεφτικα,ετσι οπως στρωσατε θα κοιμηθητε,αλλου και αλλου βγαζετε τα ματια σας,και μολις θιξουν εσας κλοτσατε.
Καλη η διαφημηση,και τα εσοδα,αλλα ολοι εχουν και μια αξιοπρεπεια,και δεν νομιζω να γνωριζαμε ο ενας τον αλλο απο εχθες.
Ευχαριστω.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86174 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Μαζι σου 1000%...

Υπαρχει παντα ο εξης ορος στα συμβολαια.


" το οτι ενας ορος δεν εφαρμοζεται δε σημαινει οτι καταργηται ή οτι δε θα εφαρμοστει στο μελλον"...

προφανες το τι εννοω, ετσι δεν ειναι?

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86177 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

spyroskosmas έγραψε: Αν στη θέση του mod ήμουν εγώ, και είχα την ίδια κουβέντα με τον DOOM, και σου ζητούσα να τον αποκλείσεις για απρεπή συμπεριφορά, θα τον απέκλειες, ή τώρα επειδή τα έβαλε με έναν από τους mod τον αποκλείουμε;


Η αλήθεια είναι πως κάθε αντιπαράθεση είναι διαφορετική και η ερώτησή σου υποθετική .Θα μπορούσα να σου απαντήσω πως ναί θα το έκανα ,αλλά 1ον δεν είναι κανείς σε θέση να ζητήσει αποκλεισμό συμφορουμίτη μιάς και αυτός αποφασίζεται από την ομάδα συντονισμού και τον διαχειριστή του και 2ον οι ανθρώπινες σχέσεις δεν είναι λογικά κυκλώματα να έχουν μόνο 1 και 0 .Υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί παράμετροι σε κάθε συνομιλία .

Το πιό πιθανό σενάριο είναι άν είχες υποστεί τέτοια κατάφορη αδικία να έκανες αναφορά ,να επενέβαινε κάποιος συντονιστής για να καθησυχάσει τα πνεύματα και να συνετίσει το φταίχτη και μετά η αντιπαράθεση θα ήταν με το συντονιστή .Ελπίζω να σε κάλυψε η υποθετική μου απάντηση άν και δεν το νομίζω ,άλλο ήθελες να ακούσεις μάλλον ... :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.123 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ