Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86178 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Fokion έγραψε:

spyroskosmas έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

spyroskosmas έγραψε: Αν σου ζητούσα να τον αποκλείσεις, θα το έκανες;


Να αποκλείσω ποιόν και για ποιό λόγο ?


Αν στη θέση του mod ήμουν εγώ, και είχα την ίδια κουβέντα με τον DOOM, και σου ζητούσα να τον αποκλείσεις για απρεπή συμπεριφορά, θα τον απέκλειες, ή τώρα επειδή τα έβαλε με έναν από τους mod τον αποκλείουμε;


αν ειχε και την αναλλογη προιστορια ειναι πολυ πιθανο...


terisds σε καλυπτει το ανωτερω?

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86181 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

terisds έγραψε: Καλησπερα σας.Δεν αντεξα αλλο,γιατι βλεπω οτι λειτουργειτε με δυο μετρα και σταθμα,οταν υπαρχει διαφορα ενος μελους με εναν συντονιστη τον μπαναρετε,οταν μελος τους αποκαλει ολους τεμπεληδες και βλακες βγαινετε και χειροκροτατε πανηγυρικα,αλλα ξεχασα,καποιοι εμποροι εδω μεσα το εχουν κανει τσιφλικι τους,και εσεις σφυρατε κλεφτικα,ετσι οπως στρωσατε θα κοιμηθητε,αλλου και αλλου βγαζετε τα ματια σας,και μολις θιξουν εσας κλοτσατε.
Καλη η διαφημηση,και τα εσοδα,αλλα ολοι εχουν και μια αξιοπρεπεια,και δεν νομιζω να γνωριζαμε ο ενας τον αλλο απο εχθες.
Ευχαριστω.


Στράτο προσπάθησα να σου το πώ και τότε που είχες πάρει την απόφασή σου ,αλλά ήταν ήδη αργά.Στη δική σου διένεξη ,έγιναν συστάσεις ,σβήστηκαν τα προσβλητικά σχόλια και τελείωσε το θέμα.Άν είχε συνεχιστεί θα είχαν παρθεί περαιτέρω μέτρα ,αλλά ευτυχώς δε χρειάστηκε .Δε βλέπω που είναι τα 2 μέτρα και τα 2 σταθμά.Εδώ έγιναν συστάσεις και οι προκλήσεις συνεχίστηκαν ... Δε νομίζω πως είναι το ίδιο . Κάνω κάπου λάθος ?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86182 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Fokion έγραψε:

Fokion έγραψε:

spyroskosmas έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

spyroskosmas έγραψε: Αν σου ζητούσα να τον αποκλείσεις, θα το έκανες;


Να αποκλείσω ποιόν και για ποιό λόγο ?


Αν στη θέση του mod ήμουν εγώ, και είχα την ίδια κουβέντα με τον DOOM, και σου ζητούσα να τον αποκλείσεις για απρεπή συμπεριφορά, θα τον απέκλειες, ή τώρα επειδή τα έβαλε με έναν από τους mod τον αποκλείουμε;


αν ειχε και την αναλλογη προιστορια ειναι πολυ πιθανο...


terisds σε καλυπτει το ανωτερω?

Δεν με καλυπτει με τιποτε,και δεν με ενδιαφερει κιολας,καντε οτι θελετε,αλλωστε το εγραψαν και αλλοι,οτι ο κοσμος φευγει απο το φορουμ,τους λογους πρεπει πρωτα να τους ψαξετε εσεις,γιατι καλα ξεκινησαμε,αλλα στην πορεια καποιοι το παραε@@@σαν.Κριμα.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86183 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Fokion έγραψε: Μαζι σου 1000%...

Υπαρχει παντα ο εξης ορος στα συμβολαια.


" το οτι ενας ορος δεν εφαρμοζεται δε σημαινει οτι καταργηται ή οτι δε θα εφαρμοστει στο μελλον"...

προφανες το τι εννοω, ετσι δεν ειναι?


Μαστορα αυτο ηταν για σενα ( κι οχι μονο ως αποδεικνειεται)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86184 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

terisds έγραψε: ,και δεν με ενδιαφερει κιολας,


αυτο ειναι μαλλον αστοχο.....

αλλιως δεν θα ήσασταν πίσω εδω και χαίρομαι γι αυτο πραγματικά.

απο κει και πέρα στο θεμα με τους τεμπέληδες υπηρξε αν θυμαστε μια ετυμολογική διαφορά που αλλαζε τελείως το νοημα...

αλλα μη το ξανα ανοιγουμε ΚΑΙ αυτο το θεμα.

Πραγματικά χαιρομαι που επιστρέψατε αν και απο οτι καταλαβαίνω ισως ποτε να μη φυγατε...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Fokion. Αιτία: ορθογραφια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86185 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε:

terisds έγραψε: Καλησπερα σας.Δεν αντεξα αλλο,γιατι βλεπω οτι λειτουργειτε με δυο μετρα και σταθμα,οταν υπαρχει διαφορα ενος μελους με εναν συντονιστη τον μπαναρετε,οταν μελος τους αποκαλει ολους τεμπεληδες και βλακες βγαινετε και χειροκροτατε πανηγυρικα,αλλα ξεχασα,καποιοι εμποροι εδω μεσα το εχουν κανει τσιφλικι τους,και εσεις σφυρατε κλεφτικα,ετσι οπως στρωσατε θα κοιμηθητε,αλλου και αλλου βγαζετε τα ματια σας,και μολις θιξουν εσας κλοτσατε.
Καλη η διαφημηση,και τα εσοδα,αλλα ολοι εχουν και μια αξιοπρεπεια,και δεν νομιζω να γνωριζαμε ο ενας τον αλλο απο εχθες.
Ευχαριστω.


Στράτο προσπάθησα να σου το πώ και τότε που είχες πάρει την απόφασή σου ,αλλά ήταν ήδη αργά.Στη δική σου διένεξη ,έγιναν συστάσεις ,σβήστηκαν τα προσβλητικά σχόλια και τελείωσε το θέμα.Άν είχε συνεχιστεί θα είχαν παρθεί περαιτέρω μέτρα ,αλλά ευτυχώς δε χρειάστηκε .Δε βλέπω που είναι τα 2 μέτρα και τα 2 σταθμά.Εδώ έγιναν συστάσεις και οι προκλήσεις συνεχίστηκαν ... Δε νομίζω πως είναι το ίδιο . Κάνω κάπου λάθος ?

Φιλε Νικο,τοτε να σκυλοβρισω και εγω οποιον θελω και εχω αχτι,και μετα σβηστε τα χωρις να τρεχει τιποτε,γινετε?

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.126 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ