Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #16182 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
καλησπερα σε ολους τους lovechina και εγω ειμαι ενας απο αυτους......
λοιπον
και αλλος εχει σομπα κινεζικη
οριστε
www.pellets-ioannina.gr/index.php/sompes/item/2-hp26

συγνωμη αλλα δεν κανω διαφημηση δεν τον ξερω απλα τον βρηκα στο νετ. ειμαι ιδιωτης και ψαχνω για αγορα.αν υπαρχει προβλημα μου λετε και το βγαζω απλα το εβαλα να το δουν οι εχοντες ηδη σομπα να μας πουν γνωμες. ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #16196 από gatos20vt
Απαντήθηκε από gatos20vt στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

love.bacardi έγραψε: καλησπερα σε ολους τους lovechina και εγω ειμαι ενας απο αυτους......
λοιπον
και αλλος εχει σομπα κινεζικη
οριστε
www.pellets-ioannina.gr/index.php/sompes/item/2-hp26

συγνωμη αλλα δεν κανω διαφημηση δεν τον ξερω απλα τον βρηκα στο νετ. ειμαι ιδιωτης και ψαχνω για αγορα.αν υπαρχει προβλημα μου λετε και το βγαζω απλα το εβαλα να το δουν οι εχοντες ηδη σομπα να μας πουν γνωμες. ευχαριστω


Μήπως ξάρεις ποια είναι η τιμή της?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #16198 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
καλημερα σημερα θα παρω να μαθω και θας σας πω. και παλι το λεω δεν εχω καμια σχεση απλα ψαχνω να παρω και εγω γιατι ο χειμωνας θα ειναι δυσκολος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #16200 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

mega pellet έγραψε:

sta1 έγραψε:

love.bacardi έγραψε: Επειδη εισαι κατοχος και γνωστης της σομπας 13 μηπως να δεις την νεα 12αρα και να μας πεις!!γιατι εσυ εχεις την μια(13) την εχεις δουλεψει και την ξερεις καλυτερα απο ολους.
σωστα?στην αρχη και ειμουν με 1000 να παω να παρω την 13 και δεν στο κρυβο εσυ ησουν ο συμαχος στην σομπα την κινεζικη γιατι ολοι κραζαν. τωρα ειρθε και νεος στην παρεα η 12αρα. που εχω ακουσει εξισου καλα λογια. απο τον στοικον που μιλισαμε στο τηλ και απο τον κυριακιδη. και τελικα ειμαι αναμεσα στο να διαλεξω ποια απο τις 2. εχεις κανενα βιντακι την ορα της λειτουργιας? ανεβαζει οντως 150 περιπου βαθμους στην εξοδο μπροστα οπως δειχνει του μοσχαλη.

Δεν γνωρίζω κάποιον απο την Αθήνα που πουλάει τις συγκεκριμένες σόμπες για να τις δω και να τις συγκρίνω....
Και εγώ θα τα ήθελα. :oops:


Διεύθυνση Κλεισθένους 23 και Κάδμου

ΔΗΜΟΣ Αγ. Παρασκευής θέση Σταυρός


Στο Link που τοποθετήσατε έχει και την δική σας εταιρεία. Έχετε διαβάσει τους όρους χρήσης?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #16211 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

love.bacardi έγραψε: καλησπερα σε ολους τους lovechina και εγω ειμαι ενας απο αυτους......
.............................. ειμαι ιδιωτης και ψαχνω για αγορα.


lovechina ...καλοοοοο :cheer:

Βολευτηκες τελικά ? Στην Θεσσαλονίκη έψαξες ?

Προχτές φόρτωσα στο αυτοκίνητο μια όμορφη Κινέζα σε μαύρο χρώμα. Την έχω ξεντύσει και την ξεψαχνίζω για να σας πω σύντομα τις εντυπώσεις μου.

Θα περάσει απο άγρια τέστ στα χέρια μου.....τώρα μέσα στις κάψες του καλοκαιριού.

Δεν είναι όμως σας αυτές τις κοντόχοντρες που σας αρέσουν εσάς, αλλά στους μηχανισμούς και στις λειτουργίες όλες ίδιες είναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #16212 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Πηρα τηλ και ρωτησα 1250 την δινει.
ξαναλεω δεν εχω καμια σχεση με κανενα μαγαζι μενω ορεστιαδα και απλα ψαχνω απο που να παρω μια σομπα γιαυτο την εβαλα αν εχει δοκιμασει καποιος μου λεει. ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.232 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ