Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176769 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ολοι εσεις που ξερετε τι θα γινει με τις τιμες των καυσιμων τους επομενους μηνες,δεν μου λετε και μενα τα νουμερα του Τζοκερ να πιασω την καλη;

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176770 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
100 200 300 400 500 ΚΑΙ ΤΖΟΚΕΡ ΤΟ 1000!!😉😉🤔🤔💪ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΦΟΡΤΙΟ ΠΕΛΛΕΤ ΔΩΡΟ😄😄😄😄😂😂
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Tzortz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176779 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Την προηγούμενη εβδομάδα σε τηλεφωνική επικοινωνία με Alfa wood στο Καλοχώρι, μου είπαν ότι οι τιμές για Θεσσαλονίκη ανά τόνο είναι 490 ευρώ το πράσινο Α2, 510 ευρώ το πορτοκαλί Α1 και 530 ευρώ το Α1 premium... 
Φέτος δε θα αγοράσω πέλλετ της Alfa wood, μετά από πολλά χρόνια... Παρήγγειλα το  βουλγάρικο pirin gold (κίτρινο σακί) με πραγματική πιστοποίηση Enplus A1 από το γνωστό κατάστημα στη Λαγκαδά με 370 ευρώ, ανά τόνο... 
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176780 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΚΥΜΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΧΤΕΣ Α2 ALFAWOOD ΠΗΡΕ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ 2 ΠΑΛΕΤΕΣ ΑΠΟ ΕΜΠΟΡΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΦΠΑ ΚΟΜΜΕΝΟ  950 ΕΥΡΩ!!!!!!ΒΡΕ ΔΕ ΠΑΤΕ ΝΑ ΓΑ@ΜΗΘΕΙΤ............ ΚΑΙ Α2 !!!!!!
Last edit: 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176781 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φίλε μου πήρες πέλλετ χωρίς φπα σε αυτή την τιμή και καλό είναι να μην κατηγορείτε ελληνικές επιχειρήσεις που πουλάνε με ΦΠΑ 24% και το κέρδος τους φορολογείται από 15-39%. 

Αυτό που θα έπρεπε να κατηγορήσεις είναι το ελληνικό κράτος που αφήνει τα βουλγαρικά να έρχονται μαύρα και να τα πουλάνε κάποιοι χωρίς να φοβούνται τίποτα, όλα  μαύρα στην τσέπη μετρητά  και από την άλλη στα ελληνικά να βάζει 24% ΦΠΑ + φόρους κερδών.

Θα μου πεις εγώ θέλω να ζεστάνω την οικογένεια μου τι να κάνω; Εσύ καλά κάνεις αλλά μην παραπονιέσαι γιατί δεν μειώνει το κράτος φόρους στις βενζίνες πχ . Στην Γερμανία και στην Ιταλία δεν γίνονται αυτά τα πράγματα πχ. 

Δεν σου φταίει η ΑΛΦΑ γουντ και συγκρίνεις ανομία πράγματα.

Μάλιστα οι πιο πολλοί φέτος θα σας λένε οι έμποροι λίγο πιο κάτω από την ΑΛΦΑ γουντ. Πχ 480€ χωρίς απόδειξη χωρίς ΦΠΑ ενώ οι άλλοι θα σας πουλάνε 500€ με φπα(400€ καθαρή αξία). Ποιος είναι ο πιο ακριβός; 

Βρες έναν γνωστό με επιχείρηση να το κόψεις εκεί το τιμολόγιο να σου βγει 400€ το πέλλετ. 

Απλά να ξέρουμε ποιον κατηγορουμε. Δλδ τι να κάνει η alfa wood ακριβώς; Να λειτουργήσει παράνομα;  

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176782 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φίλε john88s είσαι ιδιοκτήτης της alfa wood και το πήρες προσωπικά;
Εγώ, δεν κατηγόρησα καμία alfa wood.
Ίσα ίσα, που ήμουν από τους πιο πιστούς πελάτες για πολλά χρόνια.
Πέρισυ αγόρασα από την alfa wood στο Καλοχώρι 275 ευρώ τον τόνο το Α1 premium και φέτος ζητάνε 530 ευρώ για το ίδιο προϊόν.
Δηλαδή σχεδόν τα διπλάσια.
Όσο για την παραγγελία του βουλγάρικου πέλλετ που έκανα, η τιμή είναι με μεταφορά στο σπίτι μου και πληρωμή με κάρτα.
Last edit: 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν by jps.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.536 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ