Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #19387 από sta1

Moschalis έγραψε: Καλησπέρα σας,
Λογικά κάπου στα μέσα της επόμενης εβδομάδας, το φίλτρο νερού είναι έτοιμο για beta testing. :)
Ζητούνται 3 (τρεις) εθελοντές με διαφορετικές σόμπες, για δοκιμή. Θα τους αποσταλλεί το φίλτρο νερού δωρεάν , και θα μας απαντήσουν με εντυπώσεις.
Η επιλογή των δοκιμαστών αφήνεται στους διαχειριστές.

Υ.Γ. Εαν αυτο αντιτίθεται στους κανονισμούς του forum , διορθώστε με, ευχαριστώ.

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

1. Την δοκιμή θα την κάνουν μέσα στο καλοκαίρι???? :woohoo:
2. Οι 3 που θα επελεγούν καλό θα είναι να παραθέσουν φωτό με την σόμπα και το φίλτρο , πριν και μετά και όχι μόνο εντυπώσεις.
ΥΓ. Εγώ δεν κάνω διότι η δική μου σόμπα αερίζεται με σωλήνα μέσα στη φούσκα του τζακιού..... :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19390 από michalisgr
K. ΜΟΣΧΑΛΗ;
μπορειτε να μου στειλετε εμενα ενα και οι δοκιμες θα ξεκινησουμε αμεσα..

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19391 από Moschalis

K. ΜΟΣΧΑΛΗ;
μπορειτε να μου στειλετε εμενα ενα και οι δοκιμες θα ξεκινησουμε αμεσα..

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Καλησπέρα michalisgr,

Δεν έχω πρόβλημα, αρκει να μου δώσουν το οκ, οι διαχειριστές.
Θα ήθελα βέβαια, να μου πείτε μάρκα , μοντέλο και kw της σόμπας σας, για να μην δοκιμαστεί και σε άλλο μέλος με ίδια σόμπα.

Ευχαριστώ.

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19396 από jnet

Moschalis έγραψε:

K. ΜΟΣΧΑΛΗ;
μπορειτε να μου στειλετε εμενα ενα και οι δοκιμες θα ξεκινησουμε αμεσα..

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Καλησπέρα michalisgr,

Δεν έχω πρόβλημα, αρκει να μου δώσουν το οκ, οι διαχειριστές.
Θα ήθελα βέβαια, να μου πείτε μάρκα , μοντέλο και kw της σόμπας σας, για να μην δοκιμαστεί και σε άλλο μέλος με ίδια σόμπα.

Ευχαριστώ.

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ


Δεν υπάρχει πρόβλημα από την Διαχειριστική Ομάδα. Ο Μιχάλης ήδη έχει κάνει δοκιμές με καύσεις Pellet και έχει βοηθήσει την ομάδα του Group Buy Pellet του energ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19402 από γιαννης-δραμα
Θα ηθελα και εγω να συμμετεχω στο τεστ για το φιλτρο,καθως ο τοιχος δεν εγινε απλα παοκ αλλα δοξα δραμας :woohoo: !Εχω σομπα ravelli flavia 9kw και φετος θα καψω πελλετ schweighofer.Το μονο δυσκολο ειναι οτι ειμαι λιγο μακρια(Δραμα).Θα ανεβασω και φωτο πως ειναι τωρα(μαυρος)και μετα το βαψιμο,και αργοτερα καθε μηνα για να δουμε τι γινεται γιατι θελει πολλες ωρες τεσταρισματος και οχι 40-50 μονο.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
[img size=66kb]img705.imageshack.us/img705/3275/dsc005311.jpg[/img]
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19424 από love.bacardi
καλησπερα και χαιρομαι που προχωραει ακαθεκτο το νεο θεμα με το φιλτρο νερου. και ναι κυριε μοσχαλη θελω και εγω ενα τετοιο φιλτρο στις 10 του μηνα ερχομαι να το παρω κιωλας απο το εργαστασιο σας. εχω την 12kw την κινεζα απο εσας την πειρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το πρωτο αναμα της (εσκασα χτες που την δοκιμασα μεχρι 52 εδειξε ο θερμοστατης της).αν υπαρχει προβλημα παρτε με τηλεφωνο 6936576749 ανθιμος.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by love.bacardi.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ