Λέβητας pellet από ravenna!

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176070 από A.Anemou
Απαντήθηκε από A.Anemou στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Έχω τις εργοστασιακες ρυθμίσεις της εταιρείας και βλέπω δεν είναι οι καλύτερες. Θέλω κάποιον με αναλυτή καυσαεριων για σωστή ρύθμιση. Στο περίπου έχω κάνει πολλές δοκιμές

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #176386 από AndreasPavlidisG
Απαντήθηκε από AndreasPavlidisG στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Καλησπέρα σε όλους. Μπορεί κάποιος  που  έχει τον συγκεκριμένο λέβητα πελλετ  να  μου  στείλει  κάποιες  φωτογραφίες για το  πως  πρέπει  να  είναι  εγκατεστημενος σωστά; Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177583 από Αλκης
Απαντήθηκε από Αλκης στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Επειδή με ενδιαφέρει πολύ το θέμα για έναν συγκεκριμένο λέβητα 30watt από τη ravenna μήπως υπάρχει κάποιος για να μου κάνει την εγκατάσταση ψάχνω στην Αθήνα και δεν βρίσκω κανέναν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177589 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Δες στο προφίλ μου είναι τα στοιχεία μου βρες με αν θες
Last edit: 1 Χρόνος 7 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178318 από Kostas_vk
Απαντήθηκε από Kostas_vk στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Καλησπέρα  έχω αγοράσει  και εγώ αυτόν το λεββητα πελλετ από τη ραβενα 30KW έβαλα  δοχείο διαστολής  και το σύνδεσα  με τον θερμοστάτη  χώρου  δουλεύει  μια χαρά στο auto αλλά αν το  αλλάξω πρόγραμμα  στο 1,2,3 μετά από ένα τέταρτο  περίπου  ανάβει το λαμπάκι  ότι δεν έχει πελλετ ενώ η δεξαμενή  είναι γεμάτη έχει κάποιος το manuall  του fumis για να το ρυθμίσω γιατί της εταιρίας  δεν λέει τίποτε 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178319 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
ΤΟ FUMIS ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ  Ο ΛΕΒΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ IDEA ENERGY ΜΙΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΑΥΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΛΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΚΑΙ **ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ**.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ  ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΒΗΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ!!!!!ΡΩΤΑ ΣΤΗ ΡΑΒΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΤΕΧΝΙΚΟ  ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ