Μια ερώτηση για βεντιλατερ

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #176045 από Αλεξης Γεωργιου
Καλησπέρα οι στροφές σε ένα βεντιλατερ ζεστού αέρα εξαρτάται από τα watt η όχι .δηλαδή ένα μοτέρ 40 watt μπορεί να δώσει περισσότερες στροφές από ένα 45 watt?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #176047 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Παίζει ρόλο και το μήκος και η διάμετρο τις φτερωτής και τα WATT.ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ 20 WATT 200  κυβικά αέρα αλλά 36 πόντους μήκος και μου έχει τύχει επεισης 18watt  85 κυβικά 12 πόντους μηκος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #176048 από Αλεξης Γεωργιου
Η διάμετρος είναι ίδια 27 πόντους αλλά τα watt είναι το μανισιο 47 και το άλλο 44 αλλά έχει τεράστια διαφορά βγάζει λιγότερο αέρα . ευχαριστώ κωστα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #176049 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΕΠΕΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΕ ΙΔΙΑ WATT ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΡΚΑΣ TRIAL άλλο FERGAS άλλο AACO άλλο CHINA !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #176059 από Αλεξης Γεωργιου
Αν αλλάξω μόνο το κινητηρα δηλαδή 58 watt στην μανισια φτερωτή θα έχω περισσότερο αέρα η όχι?και τυχόν πρόβλημα ?και κάτι ακόμα πωλούνται ξεχωριστά κινητήρες χωρίς φτερωτή η να αγοράσω ένα μεγαλύτερο ολόκληρο και να το αλλάξω στο δικό μου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #176060 από giannis kalor
Απαντήθηκε από giannis kalor στο θέμα Re:Μια ερώτηση για βεντιλατερ

Αλεξης Γεωργιου έγραψε: Αν αλλάξω μόνο το κινητηρα δηλαδή 58 watt στην μανισια φτερωτή θα έχω περισσότερο αέρα η όχι?και τυχόν πρόβλημα ?και κάτι ακόμα πωλούνται ξεχωριστά κινητήρες χωρίς φτερωτή η να αγοράσω ένα μεγαλύτερο ολόκληρο και να το αλλάξω στο δικό μου?

Πώς θα σεταρεις μετά την σόμπα ; Με αλλά κυβικά εισερχόμενου αέρα ; Θα πρέπει να ξαναρυθμισεις τα πάντα .
Επίσης δεν γνωρίζω η πλακέτα σου αν υποστηρίζει περισσότερα watt στο τράβηγμα και μήπως την κάψεις .
Γενικά δεν πειράζουμε ούτε μάρκα ούτε μοντέλο .
Ο κατασκευαστής έχει δώσει όρια (προδιαγραφές ) που πρέπει να παίζεις μέσα σε αυτά

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ