Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
3 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #181190 από νατιοναλ
η καμιναδα καθαριστηκε σεπτεμβριο οπως καθε χρονο,το σωληνακι το εβγαλα και το φυσιξα δεν φανηκε να εχει κατι.τωρα για σφραγισμα τι να πω;το πιανει μια στο τοσο και συνηθως μονο βραδυ αργα.τυχαιο;
εννοειται οτι σημερα το πρωι αναψε κανονικα.δεν υπαρχει καποιος τροπος να παρακαμθει ο πιεσοστατης;
στειλε σε παρακαλω κανενα τεχνικο να υπαρχει ουτως ή αλλως γιατι δεν ειμαι ευχαριστημενος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #181191 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ο ΔΙΑΦΟΡΙΚΗΣ ΠΊΕΣΗΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ mbar ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑ.**ΑΝ ΤΟΝ ΓΕΦΥΡΩΣΕΙΣ ΕΚΑΨΕΣ ΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑ**ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΛΛΑΓΗ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΒΑΣΑΝΑ*** ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΑΙΣΜΑΤΑ ΑΕΡΑ ΧΡΟΝΟΥΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΝΤΑΓΗΣ****"(ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΜΙΑ ΟΜΩΣ!!!)ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝ ΘΕΣ  6942065727

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Μήνες 3 Ημέρες πριν #181332 από morfeas78
Απαντήθηκε από morfeas78 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
 σε τι θερμοκρασία καυσαερίων λειτουργεί ο δικο σας λέβητας feroli; Ψαχνω να δω αν μονο ο δικος μου λειτουργει ψηλά(300αριζει)!εχω τον sfl4 με τον sunp7.Τον λειτουργω στην 3 σκαλα με χαμηλωμένο τον αερα αλλα παλι δουλευει με καυσαέρια το λιγοτερο 250-260 μεχρι 300.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #181375 από νατιοναλ
μετα απο τρια χρονια και ενω εχω σταθεροποιησει τα αναιτια F05 ξαναειδα ακαφτο πελλετ στο καθαρισμα και παρατητησα κατι που μου το εκανε την πρωτη χρονια.εκει που καιει κανονικα σταματαει τροφοδοσια μονο του και ξεκιναει παλι διαδικασια εκινησης.
μονο μια φορα αυτο καθε φορα που το αναβω,μετα σταθεροποιητε.
τι μηχανημα Θεε μου,απο οπου και να φυλαχτεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #181376 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ*ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ*"ΤΟ F05 ΕΙΝΑΙ η ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΟ η ΤΣΑΚΙΣΜΕΝΟ η ΤΡΥΠΙΟ ΣΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗΣ ΠΊΕΣΗΣ(ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΞΑΡΤΗΜΑ!!!) η ΛΕΡΩΜΕΝΟΣ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΦΥΣΙΤΗΡΑ ΚΑΥΣΗΣ η ΕΧΕΙ ΒΛΑΒΗ.ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΧΑΝΕΙ ΦΛΟΓΑ ΤΟ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ (ΕΧΕΙ ΚΟΛΠΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ """ΜΗΝ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ"""'))η ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΗ ΡΟΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΠΙΘΑΝΟΝ Η ΜΟΤΕΡ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ (ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΠΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ) η ΣΤΟ ΠΑΤΟ ΤΙΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΣΚΟΝΗ ΤΡΙΜΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΩΣΤΕΣ ΔΟΣΕΙΣ η ΚΑΙ ""ΚΟΥΦΙΕΣ""ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΔΙΔΙΚΑΣΙΑ ΣΒΥΣΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ Α01(ΑΝ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ)ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΛΕΟΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΨΟΓΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΑΥΤΑ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #181377 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
300 ΠΕΤΑΣ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟΟΟΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΖΕΣΤΕΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ😡😡😡😡.Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΑ ΣΥΝΤΗΡΗΜΕΝΟ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΙΔΑΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 120-200.ΟΤΑΝ ""ΛΕΡΩΝΕΙ ""ΓΙΑΤΙ Η ΣΤΑΧΤΗ ΚΑΝΕΙ """ΜΟΝΩΣΗ"""ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΨΗΛΑ ΤΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.233 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ