Bmix digital ad therm

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166644 από mariosvav
Bmix digital ad therm δημιουργήθηκε από mariosvav
Γειά σας ενδιαφερομαι για να βάλω καυστηρα βιομάζας σε ξυλολεβητα, ήθελα να ρωτησω εντυπώσεις για τον Bmix digital της AD therm! Αν το έχει κάποιος..

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166647 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Bmix digital ad therm
Φιλε χωρις να τον γνωριζω προσωπικα γνωστος μου εδω στην περιοχη μου τον εχει παρει 3 φορες ΠΑΡΑΜΑΣΧΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ !!!!!!!!!ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ!!!!!!!!!!βγαλε μονος σου συμπερασματα!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166650 από mariosvav
Απαντήθηκε από mariosvav στο θέμα Re:Bmix digital ad therm
Επειδή είμαι σε αναζήτηση καυστηρας πελλετ έχεις να μου προτείνεις κάποιον;

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166651 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Bmix digital ad therm
Το θεμα ειναι που θες να τον κουμπωσεις?καλο θα ειναι να γραψεις τι σπιτι θες να ζεστανεις αν ειναι μονωμενο απωλειες τι kw χρειαζεται ο χωρος σου με μποιλερ για ζεστο νερο χρησης τι θερμοκρασιες εχει η περιοχη σου(αλλο Φλωρινα αλλο Κρητη).βασικο πρωτα ξεκινας με ενα μηχανολογο να σου πει και γνωμη μου ειναι να παρεις ολοκληρωμενο μηχανημα με καυστηρα και οχι κουμπωματα ΜΠΟΥΚΕΣ διαφορων εταιριων!!!!!!!!!Θα πρεπει να δεις αν υπαρχει ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕΡΒΙΣ στην περιοχη σου(ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ :evil: :evil: :evil: :evil: )καθως να σου δωσουν ολο το μανιουαλ με τις ρυθμισεις κρυφες η φανερες :woohoo: :woohoo: ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΝΕΙΣ ΤΑ ΕΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ;) ;) ;) ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΥΒΑΛΗΜΑ ΜΑΥΡΙΛΑ ΧΩΡΟΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΜΑΠΑ ΠΕΛΛΕΤ (ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΗΘΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ) ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑΡΜ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΑ!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ΥΠΑΡΧΟΥΝ και αλλες επιλογες εκτος του πελλετ αεριο λεβητας πετρελαιου συμπικνωσης αντλια θερμοτητα!!!!!ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ .ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166653 από mariosvav
Απαντήθηκε από mariosvav στο θέμα Re:Bmix digital ad therm
2 σπίτια 100 τ.μ το καθένα, Περιοχή Κοζάνης, έχω ξυλολεβητα Θωκας 100kw, καίω περίπου 25 τόνους ξυλα οπότε από μαυρίλα μην μου λες.. Το θέμα είναι ότι το ένα σπίτι είναι χωρίς μονωση και με μονα τζάμι, οπότε από απώλειες άστο.. Το άλλο σπίτι είναι οκ με μονωση και διπλά τζάμια, τώρα με το εξοικονομω θα γίνει πλήρης μονωση και το άλλο σπίτι και σκέφτομαι να βάλω καυστηρα πελλετ. Για αέριο δεν μπορώ γιατί δεν έχω χώρο.

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166656 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Bmix digital ad therm
Μαζι με ολα τα παραπανω που σου εγραψα ρωτα στον ΘΩΚΑ αν μπαινει καυστηρασ]ς πελλετ και ποιος και φυσικα ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ