Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #851 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

teo66 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Έχει ακούσει κανείς παιδιά για ρουμάνικο πέλλετ. Γνωστός μου είπε πως θεωρείται από τα καλύτερα κι ότι δεν φτιάχνεται από κονωφόρα. Ξέρει κανείς τίποτα;

Kαλησπερα. Μιλησα με Ρουμανια πριν απο λιγο υπαρχει πελλετ με χαμηλες τιμες σε οξεια και ακομα πιο χαμηλες για πελλετ απο ελατο -πευκο .Δεν αναφερω τιμες γιατι θελω πρωτα να τις διασταυρωσω .Αυτο που μπορω να σας πω ειναι οτι για μια νταλικα 22τονων ειναι +1000 euro.Αυτα εμαθα σημερα μεχρι το τελος τις εβδομαδος θα ξερω πιο πολλα και για την ποιοτητα.

Περιμένουμε νέα σου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #852 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

teo66 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Έχει ακούσει κανείς παιδιά για ρουμάνικο πέλλετ. Γνωστός μου είπε πως θεωρείται από τα καλύτερα κι ότι δεν φτιάχνεται από κονωφόρα. Ξέρει κανείς τίποτα;

Kαλησπερα. Μιλησα με Ρουμανια πριν απο λιγο υπαρχει πελλετ με χαμηλες τιμες σε οξεια και ακομα πιο χαμηλες για πελλετ απο ελατο -πευκο .Δεν αναφερω τιμες γιατι θελω πρωτα να τις διασταυρωσω .Αυτο που μπορω να σας πω ειναι οτι για μια νταλικα 22τονων ειναι +1000 euro.Αυτα εμαθα σημερα μεχρι το τελος τις εβδομαδος θα ξερω πιο πολλα και για την ποιοτητα.

Δηλ. 45 ευρώ ο τόννος μεταφορικά;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #853 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Και μήπως έχει και Τελωνείο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #866 από giogud

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

giogud έγραψε: delete

Ποιός, τί delete?



Κανένα πρόβλημα. Απλά ήθελα να διαγράψω το μήνυμα μου. Δεν έβρισκα το κουμπί για να σβήσω το μηνυμα

Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #868 από jnet

giogud έγραψε:

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

giogud έγραψε: delete

Ποιός, τί delete?


Δεν γνωρίζω τι εννοεί με το delete παντως οταν διαβασει το mail του θα καταλάβει τι πρεπει οπωσδήποτε να κάνει delete o giogud.

Κανένα πρόβλημα. Απλά ήθελα να διαγράψω το μήνυμα μου. Δεν έβρισκα το κουμπί για να σβήσω το μηνυμα


Η Αλήθεια είναι οτι διαγραφή εντελώς δεν υπαρχει. Μπορείτε να κάνετε ακριβώς αυτό με το να δηλώστε με ενα delete ή "να διαγραφεί" και θα το κάνει η διαχειριστική ομάδα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #876 από jey
Τελωνείο δεν έχει είναι μέλος της Ε.Ε (και εμείς για την ώρα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.150 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ