Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159018 από PAPADAKIS
Πόσο κρύο ακόμα κ@λ@καιρε... Από Τετάρτη κλείνω λέβητα και ας κάνει η οικογένεια επανάσταση λόγο κρύου!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159019 από etsa67
Θα φτιαξει που θα το παει!!! Το κακο τησ παρατασησ θα ειναι και αυξηση τησ τιμησ των πελλετ οποτε απο του χρονου καλο ειναι να εφοδιαστουμε με περισσοτερη καυσιμη υλη. Παρ ολο τον παρατεταμενο Χειμωνα η καταναλωση μου κυμαινεται στα περσινα επιπεδα.
Οσοι εχουν αντλιεσ θερμ. τουσ παρακαλω να μασ γραψουν καταναλωσεισ σε KW αλλα και τισ χρεωσεισ απο υον 10ον εωσ και 25 /4ου

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159020 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μιχαλη εχει αδειασει το σιλο περιπου 10-12 μερες και τον εχω OFF.εχω γυρισει τις βανες στο πετρελαιολεβητα αν χρειαστει που δεν πιστευω πλεον!!!!!!!!!!!τωρα καποια στιγμη ενα καλο καθαρισμα λεβητα και καμιναδα να ειμαστε οκ για την καινουργια σεζον.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159021 από jnet
Εγω σήμερα φορτωσα παλι 15 σακιά απο τον πεθερό μου που είχε απόθεμα γιατί καίω και για ΖΝΧ μια και στον ηλιακό σπάσαν τα τουμποράματα απο την μεγάλη παγωνιά και θα τα αλλάξω το Σαββατο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159022 από PAPADAKIS

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Μιχαλη εχει αδειασει το σιλο περιπου 10-12 μερες και τον εχω OFF.εχω γυρισει τις βανες στο πετρελαιολεβητα αν χρειαστει που δεν πιστευω πλεον!!!!!!!!!!!τωρα καποια στιγμη ενα καλο καθαρισμα λεβητα και καμιναδα να ειμαστε οκ για την καινουργια σεζον.


ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ & ΖΗΛΕΥΩ.
Εγώ πριν λίγο έριξα το τελευταίο σακί γιά εφέτος και παρακαλάω μην αναγκαστώ και ρίξω και άλλα.Θα μετρήσω από εβδομάδα ώρες κατανάλωσης και λειτουργίας και θα βγάλω μέση τιμή κιλού ανά ώρας (kgr/h) γιά εφέτος.
Με το σημερινό σακί πάντως έκαψα ακριβώς έξι (6) τόνους (4 σβάι και 2 γκόλντεν).Οψομεν από εβδομάδα να μπορέσω να κάνω τον ετήσιο καθαρισμό + καθάρισμα φτερωτής καυσαερίων,γρασάρισμα κοχλία κλπ-...


ETSA67 --->Θα φτιαξει που θα το παει!!! Το κακο τησ παρατασησ θα ειναι και αυξηση τησ τιμησ των πελλετ οποτε απο του χρονου καλο ειναι να εφοδιαστουμε με περισσοτερη καυσιμη υλη
Στάθη δεν νομίζω να ανέβει η τιμή ,ίσως επειδή στην Αττική έχουμε προσφορά μεγάλη από τις αλυσίδες καταστημάτων,ίσως και επειδή έχουμε ακόμα capital control και κάποιοι θέλουν το μαρούλι στο χέρι.

Jnet χρόνια σας πολλά....
Last edit: 6 Χρόνια 11 Μήνες πριν by PAPADAKIS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159133 από jnet
29 Μαίου και χωρίς καποια πηγή θερμανσης δεν φτάνεις τους 20 μεσα στο σπίτι.


Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.114 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ