Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177532 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Είμαι και εγώ ένας απο αυτούς που έλεγε ότι οι τιμές ήταν Απρίλιο Μάιο ακριβές και ότι θα υπάρξει πτώση.. Μάλιστα είχα πάρει προσωπικά τηλ τουλάχιστον 2 εισαγωγείς ένα απο Θεσσαλονίκη και ένα απο Αλεξανδρούπολη και μου λέγανε ότι Ιούνιο-Ιούλιο θα υπάρξει πτώση.. Επίσης είχα βρει κάποιες προσφορές σε pellet κοντά στα 320 ευρώ και είχα στείλει το τηλ και την σελίδα για όποιον είχε υμτα χρήματα και ήθελε να αγοράσει.. Και εγώ έλεγα απο τότε ότι η τιμές θα πέσουν αλλά... Δυστυχώς όταν υπάρχει παντού ανομία και κανένας έλεγχος βασιλεύει η παρανομία... Εγώ λοιπόν θα έλεγα όλοι αυτοί οι έμποροι που λένε ότι αγοράζουμε ακριβά.. Εαν πας και ζητήσεις δελτίο αποστολής και τιμολόγια θα υπάρξει ανταπόκριση... Να δούμε αν όντως αγοράζουν σε αυτές τις τιμές ώστε να πουλάνε pellet β διαλογής 500 και 600 ευρώ... Και εδώ θα πρέπει το κράτος να επέμβει και να ελέγξει τιμολόγια αγοράς και πόσο πουλάνε ίσως θα πρέπει να γίνουν μαζικές καταγγελίες μήπως και υπάρξει τουλάχιστον κάποιος έλεγχος.. Δηλαδή το κράτος θα πρέπει να μάθει τι συμβαίνει ώστε να επέμβει επιτέλους... Ξέρω έμπορο σρην περιοχή μου που γέμισε αποθήκες με περσινές τιμές και είναι 100% αλήθεια και τώρα πουλάει με 200% πάνω..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177534 από Manolis1978
Απαντήθηκε από Manolis1978 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το Πετρέλαιο έχει πέσει τις τελαυταίες 2 μέρες σχεδόν 10% Αυτή τη στιγμή πέφτει πάνω απο 5%.πηγή E-TORO.  Αν συνεχιστέι η πτώση του πετρελαίου που αυτή τη στιγμή ειναι στα 82$ και ανέβει λίγο το ευρώ έναντι του δολλαρίου τότε θέλουν δεν θέλουν το πέλλετ θα πέσει στις περισινές τιμές. Όπως και το ξύλο. Γιατί αν το πετρέλαιο πάει στο 1€ το λίτρο τότε το πέλλετ θα πρέπει να υποχωρήση στο 400€ ο τόνος το πολύ. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177535 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ακριβώς αυτό! Μου θυμίζει τους εμπόρους στην κρεαταγορα Αθηνών 1 μήνα πριν το Πάσχα. 15ευρω φέτος το αρνί, είναι μαζί το Πάσχα των καθολικών, δεν έχουμε αρνιά, τα αρνιά είναι λίγα επειδή δεν έκαναν αρκετό σεξ κλπ. Λες και με 15 ευρώ θα πολλαπλασιαστουν τα αρνιά!. Μέχρι που φτάνει στο παρά πέντε η Μεγαλη εβδομαδα , πετάνε ένα 7ευρω προσφορα τα σούπερ μάρκετ και....game over. Ξαφνικά οι τιμές πέφτουν,. Μετά φταίνε οι πολυεθνικές 
Last edit: 1 Χρόνος 7 Μήνες πριν by pianoteacher.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177536 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
www.dikaiologitika.gr/eidhseis/koinonia/...-oyte-gia-deigma?amp

Μάλλον θα ζήτησαν αύξηση τα δέντρα...

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177538 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
αυτες οι ατερμονες συξητησεις εχουν το καλο να εξυπηρετουν την ψυχολογικη εκτονωση των συμμετεχοντων 
στην τελικη για ολα αυτα φταιει η πρασινη ενεργεια και γενικα τα πρασινα αλογα κι αν αληθευουν οι πληροφοριες ερχονται κι αλλοι πρασινοι φοροι οποτε υπομονη 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #177541 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

αυτες οι ατερμονες συξητησεις εχουν το καλο να εξυπηρετουν την ψυχολογικη εκτονωση των συμμετεχοντων 
στην τελικη για ολα αυτα φταιει η πρασινη ενεργεια και γενικα τα πρασινα αλογα κι αν αληθευουν οι πληροφοριες ερχονται κι αλλοι πρασινοι φοροι οποτε υπομονη 
Ολα αυτά που λες σωστά,και να προσθέσω ," η φτώχια φέρνει φαγωμάρα".

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.493 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ